[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
  • Страница 36 из 36
  • «
  • 1
  • 2
  • 34
  • 35
  • 36
Ку:
ARHRAFAILДата: Четверг, 25.06.2009, 12:05 | Сообщение # 526
Паладин
Группа: Black Hands
Сообщений: 520
Репутация: 6
За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Fafner, різне бувало. Та й взагалі, ризикувати можна тільки в тому випадку, якщо є з чим.
Тобто, я б точив Арку чи Драк на +4, якби мав в кількості 2 шт. Щоб потім хоча-б 1 шт відбити, якщо обидві поламаю.
А інакше, просто заради адреналіну? Чи, хіба щоб забити на серв... На везіння покладатись тупо.



 
eksДата: Воскресенье, 09.08.2009, 19:43 | Сообщение # 527
Архиепископ
Группа: Клан Lasombra(IF,AB)
Сообщений: 305
Репутация: 9
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
докачую айон crazy


My ICQ 247-500-639
 
ARHRAFAILДата: Воскресенье, 09.08.2009, 22:35 | Сообщение # 528
Паладин
Группа: Black Hands
Сообщений: 520
Репутация: 6
За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
В мене АІОН давно закачано, але толку?... Зараз немає нормальних серверів для гри в АІОН. Фрішок точно немає.
З офіційних тільки 1 живе - корейський. ЄвроОфф проводить ЗБТ. РуОффу ще скоро небуде (як мінімум до грудня).

eks, де грати будеш? Поділися хорошим сервером.



 
eksДата: Вторник, 11.08.2009, 09:24 | Сообщение # 529
Архиепископ
Группа: Клан Lasombra(IF,AB)
Сообщений: 305
Репутация: 9
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
http://aionwars.com/
Перша фрішка. Думаю буде самий нормальний фрі сервак. Зара там тест, так шо можна просто побігати і подивитись шо до чого...
мб якщо дуже запре то грав би на оффі...
Наразі на онлайн ігри забив)



My ICQ 247-500-639
 
ARHRAFAILДата: Вторник, 11.08.2009, 10:03 | Сообщение # 530
Паладин
Группа: Black Hands
Сообщений: 520
Репутация: 6
За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
http://aionlive.ru/

В якомусь плані це навіть краща фрішка ніж Варс. Пишуть усюди, що в 10 разів швидше роботи там ідуть ніж на Варсі.
Зараз там складно побігати, хоча ще тиждень назад бігав, бо ставлять патч 1.2. Адміни працюють шо ППЦ.
Думаю що Лайв відкриють швидше ніж Варс smile



 
eksДата: Среда, 12.08.2009, 13:04 | Сообщение # 531
Архиепископ
Группа: Клан Lasombra(IF,AB)
Сообщений: 305
Репутация: 9
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
ну неможливо зара точно сказати шо і хто буде краще...
Можу тільки сказати шо Варс більш себе розрекламували і онлайн там буде явно більшим.

я думаю трохи Perfect World попробувати поштуркати)



My ICQ 247-500-639
 
ARHRAFAILДата: Четверг, 13.08.2009, 10:28 | Сообщение # 532
Паладин
Группа: Black Hands
Сообщений: 520
Репутация: 6
За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Пробував.Не поперло smile
Ну не схоже воно ні на що інше. Немає таких ОнЛайн ігор як ЛА2. Хіба ще ВоВ нормальна штука.
Хоча графіка в ПВ суперова. А геймплей, квести, атаки - ніякі. Може просто сервак був гавняний, я хз....

Глянь як роботи йдуть на http://aionlive.ru/. Хлопці працюють як коні )



 
SURFДата: Четверг, 13.08.2009, 13:21 | Сообщение # 533
Архиепископ
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 282
Репутация: 0
Статус: Offline
грайте доту і хай прибуде з вами сила! prof
 
OrphyДата: Суббота, 15.08.2009, 14:26 | Сообщение # 534
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline


Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
eksДата: Воскресенье, 16.08.2009, 15:33 | Сообщение # 535
Архиепископ
Группа: Клан Lasombra(IF,AB)
Сообщений: 305
Репутация: 9
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (ARHRAFAIL)
Пробував.Не поперло Ну не схоже воно ні на що інше. Немає таких ОнЛайн ігор як ЛА2. Хіба ще ВоВ нормальна штука. Хоча графіка в ПВ суперова. А геймплей, квести, атаки - ніякі. Може просто сервак був гавняний, я хз.... Глянь як роботи йдуть на http://aionlive.ru/. Хлопці працюють як коні )

У ВоВі графа трохи відстійна..... А управління персонажем це взагалі якись ппц... короче після л2 - ВоВ це мертвий варіант.
ПВ мені дійсно сподобалось... графіка супер, анімація скілів не погана, ну і взагалі просто цікаво якось...
Побігав я трохи в АЙОНі... перші враження не дуже... Я думав це буде шось грандіозніше... А то мобів якось туго так бити... графа чимось на ВоВ похожа....(шось таке між ВоВ і ПВ)
Так шо я хз чи буду його грати... Якби я ше грав л2 то краще би було в л2 і лишатись.



My ICQ 247-500-639
 
OrphyДата: Понедельник, 17.08.2009, 16:08 | Сообщение # 536
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Грав я на вашому айонварс...
Нема ні мобів, ні народу...
Фігня якась...
Пробував ще на одному серві, моби дубові, майже всьо хп зливаєш на моба 1 лвла, опит навіть на 1 лвлі ппц слабо йде.


Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
KonsulДата: Воскресенье, 23.08.2009, 14:38 | Сообщение # 537
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (Orphy)
Грав я на вашому айонварс...
Нема ні мобів, ні народу...
Фігня якась...
Пробував ще на одному серві, моби дубові, майже всьо хп зливаєш на моба 1 лвла, опит навіть на 1 лвлі ппц слабо йде.

Хочете грати щас Аіон ідіть на корейські сервера, або чекайте місяць два на відкриття евро та руоффа АІОН. Сам попробую на офі, попре так лишусь, не так не, Графіка АІОН і ПВ велика різниця, і тут АІОН>ПВ але тре мати комп чуть лі не пентагоновский tongue , Пограйте Crysis на средніх настройках хочаби, вот така і графа в АІОНі.


 
SURFДата: Понедельник, 24.08.2009, 11:27 | Сообщение # 538
Архиепископ
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 282
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Konsul)
але тре мати комп чуть лі не пентагоновский

у мну похлєще пентагона biggrin
 
  • Страница 36 из 36
  • «
  • 1
  • 2
  • 34
  • 35
  • 36
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz