[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Демократія чи авторитаризм
FafnerДата: Четверг, 19.03.2009, 22:12 | Сообщение # 1
Кардинал
Группа: Пользователь
Сообщений: 384
Репутация: 0
За помощь новичкам За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
по-перше, тут не треба робити поширену помилку і плутати авторитаризм з тоталітаризмом. авторитаризм - проміжна ланка між тоталітаризмом і демократією
при авторитаризмі влада зосереджена у руках невеликого кола осіб, отже, на них покладена персональна відповідальність за долю країни, на відміну від ліберальної демократії, де за свої дії при владі ніхто не відповідає, а під час виборів кидає величезний фінансовий та інформаційний ресурс на обман виборців. Таким чином при демократії влада зосереджується у руках великих фінансово-промислових груп(представниками яких є зазвичай жиди). Демократія створює лише видимість свободи, а головну користь із неї отримують фінансово-промисловфі групи, які безпосередньо(як в Україні) чи опосередковано(як у США) тримають владу у своїх руках і застосовують її заради своїх особистих цілей
натомість при авторитаризмі(особливо коли при владі національно-свідомі люди) забезпечується порядок у суспільстві, фінансово-промислові групи втрачають свій безпосередній вплив на владу, що дозволяє владі зосередитися на здійсненні єдиної мети - достойнеого і гідного життя кожного представника нації і величі країни загалом. За прикладами далеко йти не треба - це режими Пілсудського в Польщі, Франко в Іспанії, Салазара в Португалії, Кемаля Ататюрка в Туреччині, Піночета в Чилі. В їхніх країнах цих людей поважають і вважають за національних героїв, які взяли відповідальність за долю країни тоді, коли подальше демократичне існування призвело б їх нації до занепаду і борсання в ліберальному болоті.
А ще пройдіть такий во тест http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/20/67099.htm

(с) Ріттеркайзер, http://dryzi.ucoz.ua/forum/27-252-1#6791

цікаво, що ви думаєте? smile


Здобудеш українську державу, або загинеш в боротьбі за неї.
Героями не народжуются. Героями ПОМИРАЮТЬ...


Сообщение отредактировал Fafner - Суббота, 21.03.2009, 09:04
 
EarendorДата: Пятница, 20.03.2009, 01:20 | Сообщение # 2
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
пришел увидел ниасилил

http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
ARHRAFAILДата: Пятница, 20.03.2009, 10:18 | Сообщение # 3
Паладин
Группа: Black Hands
Сообщений: 520
Репутация: 6
За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
О_о Фаф, Авторитаризму в Україні не треба. Чи ти справді думаєш що в нас є така людина, яка могла би диктувати умови кращої долі в майбутньому?
Звичайно, що і демократія уже своє видихала, бо ті ж соціальні групи починають використовувати її в своїх цілях....
І на даний момент ні те ні інше для нашої Особливої країни уже не підходить. (скажу по правді, що і в автолітаризмі знайдуть звідки тягнути гроші).
Нам би щось особливе.... Або як варіант, хай би ті великі люди в нас трохи покерували і показали нашим привладним мудакам, як слід керувати державою.
Ну хоча б рік.... Щоб побачити той курс.... та чи хотів би хтось за цим стежити.... там би за свої вчинки слід відповідати, а наші привладні мужі цього бояться!



 
OrphyДата: Пятница, 20.03.2009, 14:13 | Сообщение # 4
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (Fafner)
авторитаризм - проміжна ланка між тоталітаризмом і демократією

Де гарантія, що авторитаризм не перейде в тоталітаризм? smile
Quote (Fafner)
що дозволяє владі зосередитися на здійсненні єдиної мети - достойнеого і гідного життя кожного представника нації і величі країни загалом.

це тільки ДОЗВОЛЯЄ, тобто це не обов"язково так буде, це тільки можливість ;).
Quote (Fafner)
особливо коли при владі національно-свідомі люди

А як їх виберуть?
Так же само як теперішніх.
Тобто, прийдуть ті самі люди до влади.
Мб ти скажеш свій варіант позитивних змін? happy


Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
FafnerДата: Пятница, 20.03.2009, 14:18 | Сообщение # 5
Кардинал
Группа: Пользователь
Сообщений: 384
Репутация: 0
За помощь новичкам За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote (ARHRAFAIL)
О_о Фаф, Авторитаризму в Україні не треба. Чи ти справді думаєш що в нас є така людина, яка могла би диктувати умови кращої долі в майбутньому?
Звичайно, що і демократія уже своє видихала, бо ті ж соціальні групи починають використовувати її в своїх цілях....
І на даний момент ні те ні інше для нашої Особливої країни уже не підходить. (скажу по правді, що і в автолітаризмі знайдуть звідки тягнути гроші).
Нам би щось особливе.... Або як варіант, хай би ті великі люди в нас трохи покерували і показали нашим привладним мудакам, як слід керувати державою.
Ну хоча б рік.... Щоб побачити той курс.... та чи хотів би хтось за цим стежити.... там би за свої вчинки слід відповідати, а наші привладні мужі цього бояться!

я дуже вибачаюся, власне, за те що не можу продовжувати конструктивну дискусію, все що я буду казати - лише репліки sad
так, така людина є. якщо ні те, н1 інше(хоча так і не зрозуміло ,чим тобі не сподобався авторитаризм), то що тоді, на твою думку?
ті всі великі люди - вже спочивають на 2 метри нижче за нас.


Здобудеш українську державу, або загинеш в боротьбі за неї.
Героями не народжуются. Героями ПОМИРАЮТЬ...
 
EarendorДата: Пятница, 20.03.2009, 14:33 | Сообщение # 6
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
мені аж соромно за свій перший пост smile

http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif

Сообщение отредактировал Earendor - Пятница, 20.03.2009, 14:33
 
KonsulДата: Суббота, 21.03.2009, 00:16 | Сообщение # 7
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (Earendor)
мені аж соромно за свій перший пост

=)

Якщо добре подумати, повна демократія - це анархія.
А так я за конституційний тоталітаризм, тільки таке не можливо, тому що нема людини на світі такої і не було, яка би маючи повну владу в своїх руках не використала її для можливо і трохи, але в власних інтересах.


 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz