[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Архив - только для чтения
Заявкана вступ в клан
deportДата: Воскресенье, 19.08.2007, 17:45 | Сообщение # 46
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Рубати буду до кінця, доки хтось не заробить пвп. Я-то постараюсь на повну силу, а там вже як кріт пройде...
P.S.Форум перечитав і нік в мене Niacris
А на рахунок B SoE фантому треба думати - а якщо Fatal Counter пройде


Сообщение отредактировал deport - Воскресенье, 19.08.2007, 17:48
 
MidnightShadowДата: Воскресенье, 19.08.2007, 19:30 | Сообщение # 47
Группа: Удаленные





Quote (Chaos)
Патті лукарів на осаді під СВС і БД рвуть все в окрузі.

Гггг, де ти в нас бачив БД або СвС? Ну хіба що з Асгарду, але навряд чи вони будуть танцювати під нашу музику))
Тому лучник в нашому клані мусить розраховувати максимум на баф кланхоллу, хіба що в нього є 2-3-4 вікна саппортів... wink

 
deportДата: Воскресенье, 19.08.2007, 20:57 | Сообщение # 48
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
СвС - це тільки на частоту кріта, більше норм сонгів він не має( ще на П Деф і на хелс, але довго тоді качати прийдеться). Але "заготовки" я маю і на БД і на СвС я маю -27 лвл елен і дарк елвен кнайти( в анкеті не написав бо я їх не качав , мені їх вддадуть,якщо треба, знайомі, які вже забили на лінєйку). Я думаю, що БД качну хоча б до 40лвл(dance of fire), а далі буде видн. shades
Профет в мене, по суті, вже майже прокачаний достатньо


Сообщение отредактировал deport - Воскресенье, 19.08.2007, 20:59
 
MidnightShadowДата: Воскресенье, 19.08.2007, 21:02 | Сообщение # 49
Группа: Удаленные





Ну... якщо в тебе комп тягне 4 вікна, тожі в тебе насправді є великі можливості прокачати Некроманта і нафіг тобі той лучник?.. biggrin biggrin biggrin
 
deportДата: Воскресенье, 19.08.2007, 21:12 | Сообщение # 50
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (deport)
СвС - це тільки на частоту кріта, більше норм сонгів він не має

Тобто я сонгера тягяти не буду, а БД тяжко, але піде. А щодо некрів, я їх не люблю( особливо через параліч), та і взагалі в іграх магами практично не граю, алучниками:
Diablo II:Lord of Destruction - амазонкою пройшов до Мефісто на аді ( не всі оцінять)
Morrowind - ельфом лучником докаччався до 68 лвл
 
MidnightShadowДата: Воскресенье, 19.08.2007, 21:17 | Сообщение # 51
Группа: Удаленные





Грав і в Д"ябло і в Морровінд... ти прокачай персонажа до 70 лвл без сторонньої допомоги (без баффера, без гномів на трейді), тоді зауважаю smile
А то і я можу сказати, що прокачав Серафиму в Сакред до 176 лвл (мало хто оцінить, так як у мене тоді ще не було інету і приходилось грати у всяку фігню) smile
 
deportДата: Воскресенье, 19.08.2007, 21:26 | Сообщение # 52
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Про Сакред оціню, але мене на 25 лвл задрало, бо нет поставили biggrin
А на рахунок 70 лвл в лінєйці - то навіть на форумі нашого сервера пише що ще з с2 ніхто ( окрім нубів, звичайно) поза місто без бафера не виходить prof
P.S. Це пише десь у статті про Plain Walkera


Сообщение отредактировал deport - Воскресенье, 19.08.2007, 21:29
 
MidnightShadowДата: Понедельник, 20.08.2007, 01:03 | Сообщение # 53
Группа: Удаленные





Ну... якшо не хочеш без баффера... э варіант happy Треба випити більше пива, ніж СерТролль за обмежений проміжок часу smile
 
SedoyДата: Понедельник, 20.08.2007, 02:07 | Сообщение # 54
Регент
Группа: Был(а) в клан Lasombra
Сообщений: 74
Репутация: 6
Статус: Offline
ребята негоните скажите ему принят он или нет вот и все а вы тут устроили Флуд!!!! smile

Люблю спорт и обшаться с интересными людьми!!!!
 
MolfarДата: Понедельник, 20.08.2007, 03:17 | Сообщение # 55
Фюрер
Группа: Модераторы
Сообщений: 539
Репутация: 21
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Ти кажеш шо друг з 4 років, в найс феоніксах, то чому ти йдеш до нас ? а не просишся до них, чи ти просився..?

 
MolfarДата: Понедельник, 20.08.2007, 03:19 | Сообщение # 56
Фюрер
Группа: Модераторы
Сообщений: 539
Репутация: 21
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Там тоже онлайн великий, поспілкуєшся... наприклад про історію названня алі VIKTORI , і з якої це мови, походиш на осади..На РБ..

 
deportДата: Понедельник, 20.08.2007, 09:33 | Сообщение # 57
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Він сам мені радив йти да Yankee або до Qreika. Коли він вступив, клан вже був забитий. До феоніксів я не просився, бо мій друг мені сказав, щоб попасти в нормальний клан, треба качатися і ще раз качатися+ клан забитий.
Qreik нікого не хоче брати, хто нікого не знає в ріалі з його клану - каже, що багато його кидали, і тепер він дуже обережний. До Янкі я теж писав, яле на перше моє питиння "в клан набираєш?" була відповідь "65+". А щодо онлайну в феоніксів, то правда - великий, хоча і менший, ніж у ДайХарда. А в Марльборо проблем зі спілкуванням нема взагалі - тільки що, зразу дзвонить на трубу. Недавно приїжджав у Франківськ ( хто не знає, він в Києві живе)
А що, СерТроль може випити ДУЖЕ багато пива? Ну що ж, можна позмагатись....
 
EridanДата: Понедельник, 20.08.2007, 10:48 | Сообщение # 58
Группа: Удаленные





Quote (deport)
Він сам мені радив йти да Yankee або до Qreika. Коли він вступив, клан вже був забитий. До феоніксів я не просився, бо мій друг мені сказав, щоб попасти в нормальний клан, треба качатися і ще раз качатися+ клан забитий.Qreik нікого не хоче брати, хто нікого не знає в ріалі з його клану - каже, що багато його кидали, і тепер він дуже обережний. До Янкі я теж писав, яле на перше моє питиння "в клан набираєш?" була відповідь "65+". А щодо онлайну в феоніксів, то правда - великий, хоча і менший, ніж у ДайХарда. А в Марльборо проблем зі спілкуванням нема взагалі - тільки що, зразу дзвонить на трубу. Недавно приїжджав у Франківськ ( хто не знає, він в Києві живе)

biggrin biggrin biggrin
Я так зрозумів що нащ клан в послідню чергу йде (всю топ 10 переказав) wacko
 
deportДата: Понедельник, 20.08.2007, 11:12 | Сообщение # 59
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
По-перше, не десятку, а трійку tongue
По-друге, все-таки його послухати було правильним рішенням, як-не-як досвід в нього ще з с3 буде. Я вже потім взнав, що ILLIDAN сюди вступив, каже, нормальний клан, і аж тоді я ВПЕРШЕ подивився в топ 10 найкращих кланів, знайшов там Антанту. Думав зразу писати заяву, але мені нет поставили тільки 9 серпня, а E-mail настроїли аж у неділю. Я тоді сплужив і пшов у клан Астрал(про причину виходу читайт на стр №1
 
MidnightShadowДата: Понедельник, 20.08.2007, 11:31 | Сообщение # 60
Группа: Удаленные





Та давайте візьмем, в нас ще шпіонів від Феніксів не було happy
 
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz