[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
Паті №1 Black Hands
SkarabeYДата: Четверг, 20.11.2008, 15:07 | Сообщение # 91
Регент
Группа: Клан Lasombra_тм
Сообщений: 48
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Veles)
Ну это как раз мы

LOL ... з "Вищої касти" Саббата/камарілли tongue
 
VelesДата: Четверг, 20.11.2008, 15:11 | Сообщение # 92
Кардинал
Группа: VIP
Сообщений: 375
Репутация: 9
За помощь новичкам За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (SkarabeY)
LOL ... з "Вищої касти" Саббата/камарілли

проспись, мы все были в сабате happy


Работать в воскресенье - грех, в суботу грех и в остальные дни еще больший грех. Дварф должен пить, есть и предаваться разврату, но не по воле своей, а потому что таким его создал Господь.
 
SkarabeYДата: Четверг, 20.11.2008, 15:51 | Сообщение # 93
Регент
Группа: Клан Lasombra_тм
Сообщений: 48
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Veles)
проспись, мы все были в сабате

мда ... wacko

 
kfhtcДата: Четверг, 20.11.2008, 17:29 | Сообщение # 94
500 000 сообщений
Группа: Пользователь
Сообщений: 788
Репутация: 8
За победу в конкурсе За флуд За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote (SkarabeY)
мда ...

o rly? happy



1.8 GHz Core 2 Duo|2.5 GB Ram|120 GB HDD|GeForce 8600M GT|Dell Inspirion 1520|
 
KonsulДата: Четверг, 20.11.2008, 22:11 | Сообщение # 95
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (SkarabeY)
Доречі ти навіть себе рахуєш достойним бути в чорній руці ?

Ти так і не відповів на питання. Чи достойний твій клан називатись Кіасядом, і чи достойний в ті часи ти був щоб створити алі Сабат, якщо так то чому ?
В реальному світі я себе не рахую ні вампіром ні кимось який входить в клани. Все що мені треба це пожерти, поспати, дістати грошей, посрати, і потрахатсо.
В віртуальном світі я може себе рахувати чуть лі не богом, мені все підвласно, якщо в когось інакші думки мені сугубо насрать. Мені хватає думка тих 9 чи 15 чоловік що ми є вищі за інших в віртуальному світі.
По поводу назви в чому трабла епт, чи можливо це заздрість що першому не довелося її взяти, тк бери і собі на клан у нас сервера різні.
В реальній історії були Блек Хендс, також є видумана полу група вищих вампірів так сказать мів, так і блек хендс є такий дуже дорогий годинник, також блек хендс зустрічається в грі Ред Алерт 2 собственно звідти картинка будуща. Опис брався з саги о вампірах і перероблювався під реалії Ла2. Назва змінена не буде до тих пір поки всі 9 членів паті не скажуть шо вона хренова, якщо назва не буде змінена до 1 грудня вона лишається остаточно.

Якщо ми будем грати більше двух місяців разом і все буде йти по плану будем піарити як і себе так і назву, благо професійних піар агентів в мене предостатньо які самі грають Ла2, вони і все підготують, во основному це буде чорний піар як самий дієвий в світі Л2.


 
OrphyДата: Четверг, 20.11.2008, 22:42 | Сообщение # 96
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (Konsul)
Все що мені треба це пожерти, поспати, дістати грошей, посрати, і потрахатсо.

Глаголиш істину lol
Quote (Konsul)
благо професійних піар агентів в мене предостатньо які самі грають Ла2, вони і все підготують, во основному це буде чорний піар як самий дієвий в світі Л2

Ого, нас будуть піарити...цікаво happy


Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
EarendorДата: Четверг, 20.11.2008, 23:08 | Сообщение # 97
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Quote (Konsul)
Якщо ми будем грати більше двух місяців разом і все буде йти по плану будем піарити як і себе так і назву, благо професійних піар агентів в мене предостатньо які самі грають Ла2, вони і все підготують, во основному це буде чорний піар як самий дієвий в світі Л2.

придлагаю свои услуги, нидорага smile


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
EarendorДата: Четверг, 20.11.2008, 23:09 | Сообщение # 98
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Quote (Konsul)
Все що мені треба це пожерти, поспати, дістати грошей, посрати, і потрахатсо.

а л2?


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
kfhtcДата: Четверг, 20.11.2008, 23:56 | Сообщение # 99
500 000 сообщений
Группа: Пользователь
Сообщений: 788
Репутация: 8
За победу в конкурсе За флуд За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote (Earendor)
пожерти, поспати, дістати грошей, посрати, і потрахатсо

он ето все делает вовремя игри happy



1.8 GHz Core 2 Duo|2.5 GB Ram|120 GB HDD|GeForce 8600M GT|Dell Inspirion 1520|
 
ARHRAFAILДата: Пятница, 21.11.2008, 10:13 | Сообщение # 100
Паладин
Группа: Black Hands
Сообщений: 520
Репутация: 6
За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote (Earendor)
а л2?

Quote (kfhtc)
он ето все делает вовремя игри

Ні-ні-ні. Л2 йде після всього що сказано було Консулом.
Ви не розумієте. Це не поєднується......
І аж ніяк не можна ставити Л2 вище по пріоритету ніж реалії світу (реальні потреби).



 
ARHRAFAILДата: Пятница, 21.11.2008, 10:31 | Сообщение # 101
Паладин
Группа: Black Hands
Сообщений: 520
Репутация: 6
За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote (Konsul)
В віртуальном світі я може себе рахувати чуть лі не богом, мені все підвласно, якщо в когось інакші думки мені сугубо насрать. Мені хватає думка тих 9 чи 15 чоловік що ми є вищі за інших в віртуальному світі.
По поводу назви в чому трабла епт, чи можливо це заздрість що першому не довелося її взяти, тк бери і собі на клан у нас сервера різні.
В реальній історії були Блек Хендс, також є видумана полу група вищих вампірів так сказать мів, так і блек хендс є такий дуже дорогий годинник, також блек хендс зустрічається в грі Ред Алерт 2 собственно звідти картинка будуща. Опис брався з саги о вампірах і перероблювався під реалії Ла2. Назва змінена не буде до тих пір поки всі 9 членів паті не скажуть шо вона хренова, якщо назва не буде змінена до 1 грудня вона лишається остаточно.
Якщо ми будем грати більше двух місяців разом і все буде йти по плану будем піарити як і себе так і назву, благо професійних піар агентів в мене предостатньо які самі грають Ла2, вони і все підготують, во основному це буде чорний піар як самий дієвий в світі Л2.

Konsul, цілком тебе підтримую. Це не переворот у світі вампірів. Назва буде до того часу, поки ми від неї не відмовимся.
Звідки взагалі інформація, що вона взята з "Маскараду"? Це звичайний збіг обставин......
Давайте не будемо оспорювати походження назви, бо в кінці кінців, така назва могла виникнути взагалі з фонаря.

Відносно спецугрупування. Якщо ще в світі вампірів таке з однієї сторони і можливо, то в світі ЛА2 - це нереал.
Немає таких тру-нагібаторів, яких неможливо нагнути іншим! Тому достойність тут ніпричім.....
Немає такої паті і не було, яке винесе весь клан в декілька сек/хв..... Хіба би мегадонат в 1-2к$ з кожного члена паті.

Залишмо ці спори про достойність і т.д. "Маскарад", вампіри - це інша гра.
А сюди ми прийшли грати в ЛА2 а не спорити. Фан, фан і ще раз фан!
+ ніяких спорів......



 
SkarabeYДата: Пятница, 21.11.2008, 11:23 | Сообщение # 102
Регент
Группа: Клан Lasombra_тм
Сообщений: 48
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Konsul)
Чи достойний твій клан називатись Кіасядом

Читай Уважніше ТУТ, І не Кіасяд ... а Кіасід.

Quote (Konsul)
чи достойний в ті часи ти був щоб створити алі Сабат, якщо так то чому ?

На той Час (НГ) на шарді було одне Велике Алі (МАСКАРАД), і до цього алі в мене були ті всі притензії як і у Саббата до Камарілли. Отожбо як ЄДИНІ вороги Кмарілли на шарді, ми і назвали алі Саббат.

Quote (Konsul)
По поводу назви в чому трабла епт, чи можливо це заздрість що першому не довелося її взяти, тк бери і собі на клан у нас сервера різні.

Бля хочу без образ , але ти ДІЙСНО ТУПИШ, читай ВНЯТНО МОЇ ПОСТИ, мені особисто ПОХУЙ яка в тебе назва буде, Вище вже сказано було мною .. що якщо ти назву береш по вампірах, то вона АЖ НІЯК НЕ МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЬ (тому що НІХТО НЕ ЗНАВ В ОБЛИЧЧЯ складу "Чорної руки"),
ПС. При створенні Саббату (3 роки тому), Я знав що таке "Чорна рука"... А ти знаєш ЩО ЦЕ ТАКЕ , бля по РПГ йоПТЬ... так іди з нами на шард ... і тоді в дійсності відіграєм додаткове РПГ.

Доречі на думки чужих людей не насирають ... а обдумують і роблять висновки про думку і ту людину яка її висловила ... про твоє "насрать" висновки зробив.

ППС. "СІРИЙ КАРДІНАЛ" йопть....

Сообщение отредактировал SkarabeY - Пятница, 21.11.2008, 11:24
 
EarendorДата: Пятница, 21.11.2008, 11:48 | Сообщение # 103
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Quote (ARHRAFAIL)
І аж ніяк не можна ставити Л2 вище по пріоритету ніж реалії світу (реальні потреби).

можна smile

Прикрепления: 1131396.jpg (68.2 Kb)


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif

Сообщение отредактировал Earendor - Пятница, 21.11.2008, 11:49
 
EarendorДата: Пятница, 21.11.2008, 11:50 | Сообщение # 104
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
SkarabeY, Konsul, за**али smile

http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
KonsulДата: Пятница, 21.11.2008, 11:59 | Сообщение # 105
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (SkarabeY)
Читай Уважніше ТУТ, І не Кіасяд ... а Кіасід.

Нічого нема там про достойність іменно твою.

Quote (SkarabeY)
На той Час (НГ) на шарді було одне Велике Алі (МАСКАРАД), і до цього алі в мене були ті всі притензії як і у Саббата до Камарілли. Отожбо як ЄДИНІ вороги Кмарілли на шарді, ми і назвали алі Саббат.

Це не відповідь на питання.

Quote (SkarabeY)
Бля хочу без образ , але ти ДІЙСНО ТУПИШ, читай ВНЯТНО МОЇ ПОСТИ, мені особисто ПОХУЙ яка в тебе назва буде, Вище вже сказано було мною .. що якщо ти назву береш по вампірах, то вона АЖ НІЯК НЕ МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЬ (тому що НІХТО НЕ ЗНАВ В ОБЛИЧЧЯ складу "Чорної руки"),
ПС. При створенні Саббату (3 роки тому), Я знав що таке "Чорна рука"... А ти знаєш ЩО ЦЕ ТАКЕ , бля по РПГ йоПТЬ... так іди з нами на шард ... і тоді в дійсності відіграєм додаткове РПГ.

Давай так а ти хіба знаєш які у нас в світі ла2 будуть нікі, і в якому клані ми будем, і як ми будем виглядати або які профи ? Я думаю що на все це ти не зможеш дати відповідь, ти тільки знаєш що вот такі якісь появились мол Чорная Рука, а насправді хз що там і як. Все це знають тільки ті 9 чоловік які входять в Чорну руку, якщо уж на то пішло і дивитись по вампірах, по поводу сервера я там де більший онлайн. Чи буде це наш спільний я хз поки.


 
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz