[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
Скріни з Руоффа
VelesДата: Вторник, 23.12.2008, 14:30 | Сообщение # 16
Кардинал
Группа: VIP
Сообщений: 375
Репутация: 9
За помощь новичкам За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
=)
Прикрепления: 0688741.jpg (162.2 Kb)


Работать в воскресенье - грех, в суботу грех и в остальные дни еще больший грех. Дварф должен пить, есть и предаваться разврату, но не по воле своей, а потому что таким его создал Господь.
 
OrphyДата: Вторник, 23.12.2008, 15:45 | Сообщение # 17
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Апасний гномік biggrin

Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
VelesДата: Вторник, 23.12.2008, 18:06 | Сообщение # 18
Кардинал
Группа: VIP
Сообщений: 375
Репутация: 9
За помощь новичкам За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
первый фарм закена на ББ biggrin
Прикрепления: 7180610.jpg (35.0 Kb)


Работать в воскресенье - грех, в суботу грех и в остальные дни еще больший грех. Дварф должен пить, есть и предаваться разврату, но не по воле своей, а потому что таким его создал Господь.
 
EarendorДата: Вторник, 23.12.2008, 21:17 | Сообщение # 19
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Quote (ARHRAFAIL)
Це твій перс? Якщо твій - тоді сорі за слова. Якщо не твій..... Тоді змісту замальовувати лвл і вміст інвентаря немає, в випадку коли гра чесна. Якщо ж користуються всякими хлапексами і т.д. - тоді тому персу з кольцом королеви, воно честі не робить.

в інвентарі там можуть бути коробки фортуни, руни еспе сп і тд тп, нафіга тому чуваку шоб всякі мудакі на форум обсирали його? smile
до чого тут чесна не чесна гра? smile хочеш чесну - грай в шахмати smile і яка нафіг в л2 може бути честь? оО
Quote (ARHRAFAIL)
Я ж свої скріни ніде не замальовую? Решта ж гравців звідси вроді теж не замальовує? Не розумію я того ігрока.....

во він падла, ніхто тут свої скріни не замальовує а він сволоч замалював )))))))


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
VelesДата: Вторник, 23.12.2008, 21:36 | Сообщение # 20
Кардинал
Группа: VIP
Сообщений: 375
Репутация: 9
За помощь новичкам За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Риальные потсаны cool
Прикрепления: 2693473.jpg (152.0 Kb)


Работать в воскресенье - грех, в суботу грех и в остальные дни еще больший грех. Дварф должен пить, есть и предаваться разврату, но не по воле своей, а потому что таким его создал Господь.
 
FafnerДата: Среда, 24.12.2008, 16:18 | Сообщение # 21
Кардинал
Группа: Пользователь
Сообщений: 384
Репутация: 0
За помощь новичкам За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote
і яка нафіг в л2 може бути честь? оО

На жаль, а може і на щастя, тут я з тобою не згоден. кожен веде себе так, як хоче, але недостойна поведінка ніколи ще не робила лиця нікому.


Здобудеш українську державу, або загинеш в боротьбі за неї.
Героями не народжуются. Героями ПОМИРАЮТЬ...
 
KonsulДата: Среда, 24.12.2008, 19:07 | Сообщение # 22
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Крутые перцы 2

Прикрепления: 8588700.jpg (201.8 Kb)


 
EarendorДата: Среда, 24.12.2008, 21:54 | Сообщение # 23
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Quote (Fafner)
На жаль, а може і на щастя, тут я з тобою не згоден. кожен веде себе так, як хоче, але недостойна поведінка ніколи ще не робила лиця нікому.

недостойна поведінка в л2 - поняття дууууууууууууже широке


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
FafnerДата: Среда, 24.12.2008, 22:31 | Сообщение # 24
Кардинал
Группа: Пользователь
Сообщений: 384
Репутация: 0
За помощь новичкам За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote
недостойна поведінка в л2 - поняття дууууууууууууже широке

все, що ображає будь-яку людину, пригнічує її морально - недостойна поведінка у світі л2.


Здобудеш українську державу, або загинеш в боротьбі за неї.
Героями не народжуются. Героями ПОМИРАЮТЬ...
 
EarendorДата: Среда, 24.12.2008, 23:41 | Сообщение # 25
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Quote (Fafner)
все, що ображає будь-яку людину, пригнічує її морально - недостойна поведінка у світі л2.

не завжди, тому що
Quote (Earendor)
недостойна поведінка в л2 - поняття дууууууууууууже широке


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
OrphyДата: Четверг, 25.12.2008, 01:02 | Сообщение # 26
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Еарендор рід зе превіос пост ванс егейн wink
Мейбі ю віл андестенд зе депс оф Фафнерс постс biggrin


Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.


Сообщение отредактировал Orphy - Четверг, 25.12.2008, 01:02
 
OrphyДата: Четверг, 25.12.2008, 01:05 | Сообщение # 27
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
happy
Прикрепления: 8924992.jpg (711.2 Kb)


Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
ARHRAFAILДата: Четверг, 25.12.2008, 10:36 | Сообщение # 28
Паладин
Группа: Black Hands
Сообщений: 520
Репутация: 6
За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
/assist Fafner

Earendor, Спешал фо ю, трохи розмосолю що я мав на увазі під "воно честі не робить".
Коли я сказав - "Якщо ж користуються всякими хлапексами і т.д. - тоді тому персу з кольцом королеви, воно честі не робить.", на що ти відповів - "яка нафіг в л2 може бути честь? оО ". На цьому місці і зупинимся. Я знаю, ти не любиш читати довгі пости, але цей прочитай, бо мені впадло буде ще раз пояснювати.
Отже, візьмем для прикладу тебе. Всі постійно про тебе відкликаються як про "реального потсана". Але якщо б я знав, що ти користуєшся сніферами, хлапексами, чіт-енджайнками і т.д., я б тебе реальним потсаном не вважав. Та навіть якби в тебе були S-пухи на +20, всі можливі кольца, кульчики і ожерелья, і ти мене нуба зносив 20 раз в день на пвп чи олімпі, я б тебе вважав за ніщо. Запитаєш "чому?", - "Та тому що це нечесний шлях". А поняття "Честь" - це щось доказане, це те що здобуте своїми руками. Ну от - вроді пояснив.
Ти казав що в ЛА2 немає честі? А чому тоді всі кланом підриваються коли хтось соклана зацепив? Чому після кіла ти підриваєшся і знову біжиш на ТП?
І накінець які поінти ти отримуєш після кіла перса ворогуючого клану? ("honor?").
Тому Fafner і написав, що недостойна честь - це недостойна поведінка. А недостойна поведінка - це 40-70-й лвл ПКшить нубів в нубських містах. Яка тут може бути честь? От про це і не тільки про це велась мова. Використання недозволених програм і емуляторів теж честі не робить.
Дякую всім хто дочитав. Більше дискусій на цю тему вести не буду. Хто не зрозумів про що я писав - дискусію продовжу в ПМ.





Сообщение отредактировал ARHRAFAIL - Четверг, 25.12.2008, 10:37
 
OrphyДата: Четверг, 25.12.2008, 10:53 | Сообщение # 29
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (ARHRAFAIL)
Всі постійно про тебе відкликаються як про "реального потсана"

Quote (ARHRAFAIL)
я б тебе реальним потсаном не вважав

lol


Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
EarendorДата: Четверг, 25.12.2008, 20:38 | Сообщение # 30
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Quote (Orphy)
Еарендор рід зе превіос пост ванс егейн
Мейбі ю віл андестенд зе депс оф Фафнерс постс

фак ю спілберг wink

Quote (ARHRAFAIL)
Я знаю, ти не любиш читати довгі пости, але цей прочитай, бо мені впадло буде ще раз пояснювати.

до цього місця дочитав, дальше не можу sad

Quote (ARHRAFAIL)
Отже, візьмем для прикладу тебе. Всі постійно про тебе відкликаються як про "реального потсана"

хто і коли так говорив? smile і що в твому розумінні "реальний потсан" ? )))))))))

Quote (ARHRAFAIL)
Але якщо б я знав, що ти користуєшся сніферами, хлапексами, чіт-енджайнками і т.д., я б тебе реальним потсаном не вважав

я користувався лише АЦП і Л2утілс ( мегохак!! smile ), пробував ше радаром, але не виходило smile
а шо так оті сніфери, хлапекси і тд тп? перший раз чую.

Quote (ARHRAFAIL)
Ти казав що в ЛА2 немає честі? А чому тоді всі кланом підриваються коли хтось соклана зацепив? Чому після кіла ти підриваєшся і знову біжиш на ТП?

з тої самої причини, що й малі діти бавляться в войнушки бігають с пісталетами автоматами і кричать "піх пах я тебе вбив"

Quote (ARHRAFAIL)
І накінець які поінти ти отримуєш після кіла перса ворогуючого клану? ("honor?").

ті самі шо й в кс наприклад.

Quote (ARHRAFAIL)
Тому Fafner і написав, що недостойна честь - це недостойна поведінка. А недостойна поведінка - це 40-70-й лвл ПКшить нубів в нубських містах. Яка тут може бути честь? От про це і не тільки про це велась мова. Використання недозволених програм і емуляторів теж честі не робить.

ти колись пкшив нубів під діоном? smile

як будеш грати в рп л2, тоді можеш задумуватися про !!!честь, доблесть повагу, славу і інші прікольні штуки з фільмів про середньовічних лицарів. А коли закінчиш з тим і попадеш в алі кв, осади, епіки, і інші "радості" тімплея л2, то зрозуміеш, що е лише ті хто виграв і ті хто програв, і нікого не цікавить, чесно це було чи нечесно.

"мета виправдовує засоби"


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif

Сообщение отредактировал Earendor - Четверг, 25.12.2008, 20:38
 
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz