[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Bux.to
OrphyДата: Четверг, 27.03.2008, 16:28 | Сообщение # 1
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Хто хоче заробити трохи бабла в Неті, пропоную одну фічу.
Заробляння грошей на рекламі...Можливо ви подумали, що треба буде сидіти і тупо клікати бредову рекламу??
Все набагато простіше, за вас буде клікати аццка прога...А ви будете тільки бабас з рахунку знімати (мінімальна сума виплати 10$)
1.Реєструємся по ссилці _http://bux.to/?r=Orphy91_(у верхньму правому куті вікна буде кнопа Register)
2.Далі качаєм клікающу прогу _http://dump.ru/files/o/o6961405969/_
3.У ній вписуєм логін і пароль.
Всьо готово. Прога буде періодично запрошувати рекламу з сервера, з різними інтервалами часу, такшо ніхто не спалить, що насправді клікаєте не ви, а прога. Прога майже не споживає Інету (тільки тоді коли йде запрос реклами декілька секунд), ви можете займатись своєю роботою на компі, а прога в треї буде нараховувати вам бабас.
Всі питання мну в ПМ
Удачі всім wink


Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.


Сообщение отредактировал Orphy - Четверг, 27.03.2008, 17:11
 
KonsulДата: Четверг, 27.03.2008, 16:45 | Сообщение # 2
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
И много уже зароботал ?

 
OrphyДата: Четверг, 27.03.2008, 17:10 | Сообщение # 3
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
2$. І ще одне, чим більше у вас буде рефералів (людей які за вашою пропозицією використовують Bux.to), тим більше буде вам йти грошей (така ж сума, яку вони наклікають собі).

Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
eksДата: Четверг, 27.03.2008, 18:51 | Сообщение # 4
Архиепископ
Группа: Клан Lasombra(IF,AB)
Сообщений: 305
Репутация: 9
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
хм.. нада попробувати)


My ICQ 247-500-639
 
OrphyДата: Четверг, 27.03.2008, 20:44 | Сообщение # 5
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Якшо шось не понятно, пиши в асю. Розясню якшо сам буду знати smile

Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
eksДата: Пятница, 28.03.2008, 12:24 | Сообщение # 6
Архиепископ
Группа: Клан Lasombra(IF,AB)
Сообщений: 305
Репутация: 9
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Кароче це всьо туфта...


My ICQ 247-500-639
 
OrphyДата: Пятница, 28.03.2008, 12:38 | Сообщение # 7
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Це не туфта. Це не спосіб заробляння грошей, але якшо так подумати, поки ти сидиш в Неті, тобі буде по трохи бабло капати, тобі від того не буде ні тепло, ні холодно. А через деякий час, щей бабас получиш happy Просто звертаєш цю фішку в трей і забуваєш про неї. Вона мішати не буде

Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
NoPPДата: Пятница, 28.03.2008, 12:52 | Сообщение # 8
Кардинал
Группа: Black Hands
Сообщений: 529
Репутация: 5
Тот кто с нами с самого начала За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
бял Орфі ти такий наївний... скажи мені як ти їх знімеш?
ладно припустим в тебе буде 10$ як ти їх отримаєш? чи ти може знаєш таких людей які вже знімали?
 
OrphyДата: Пятница, 28.03.2008, 13:15 | Сообщение # 9
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (NoPP)
ладно припустим в тебе буде 10$ як ти їх отримаєш? чи ти може знаєш таких людей які вже знімали?

Я не наївний. Мій брат цью фішкою займається, я його попрошу зробити скріни, коли він буде знімати бабас.


Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
KonsulДата: Пятница, 28.03.2008, 13:38 | Сообщение # 10
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Да не я бавився цьою фішкою колись давно, але небуло ліміта на бабас, зароби 0,10 доларів тай забив болт.

 
MidnightShadowДата: Пятница, 28.03.2008, 17:32 | Сообщение # 11
Паладин
Группа: Клан Lasombra (IF)
Сообщений: 1343
Репутация: 7
Тот кто с нами с самого начала За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Це все правда, можна заробити купу грошей і поміняти їх на купу інших грошей, але для цього прийдеться заплатити купу своїх грошей biggrin
 
eksДата: Пятница, 28.03.2008, 17:39 | Сообщение # 12
Архиепископ
Группа: Клан Lasombra(IF,AB)
Сообщений: 305
Репутация: 9
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (Orphy)
Я не наївний. Мій брат цью фішкою займається, я його попрошу зробити скріни, коли він буде знімати бабас.

А мій брат казав шо вже цим займався і це всьо повна туфта



My ICQ 247-500-639
 
OrphyДата: Пятница, 28.03.2008, 19:11 | Сообщение # 13
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (Виходець_з_Плосківців)
Це все правда, можна заробити купу грошей і поміняти їх на купу інших грошей, але для цього прийдеться заплатити купу своїх грошей

Брехня, там не тре вносити своїх грошей.
П.С. Тепер тебе точно забанять v


Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
MidnightShadowДата: Пятница, 28.03.2008, 21:26 | Сообщение # 14
Паладин
Группа: Клан Lasombra (IF)
Сообщений: 1343
Репутация: 7
Тот кто с нами с самого начала За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Хай тіки попробують happy Тепер на мене за плагіаторство може подавати скаргу тіки Спартак tongue

П.С. Чого в підписі не відображаються BB коди ? sad

Сообщение отредактировал Виходець_з_Плосківців - Пятница, 28.03.2008, 21:29
 
OrphyДата: Суббота, 29.03.2008, 10:48 | Сообщение # 15
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Хз, я колись вставляв, пахало нормально wink

Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz