[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Rom4ik  
История..
MolfarДата: Воскресенье, 22.04.2007, 22:38 | Сообщение # 1
Фюрер
Группа: Модераторы
Сообщений: 539
Репутация: 21
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Один дома..тишина тільки світло від монітора освічує мою кімнату..Я нікуда неспішу ніяких планів...Нірвана smile ....В ла2 немає шо робити....3 чоловіка в онлайні я...длл і Аделаїда. Заходить наш бравий коваль Голдін ..який уміло розбиває ...куе різного виду і категорії шаблюки та інші види зброї для хоробрих воїнів Антанти...
Великий воїн Аделі названий на честь зірки яка освічує шлях для мандрівників...тільки що з подорожі з підземелля.. з двома новенькими мечами...Що виміняв їх у древніх торговців так званого сімейства Мамонів..
Говорить вони сказали коли я зможу прочитати 4 магічні свитки над моєю зброєю ...я стану ще сильнішим...
3 свитка прочиталися з успіхом без всяких проблем...лишився останній артефакт самий тяжчий який і мав принесте благословіння Зброї великого воїна..
пройшла година в суперечках ..і думках чи варто піддатися на такий ризик...Обрано варіант всетаки дочитати 4 свиток..
В результаті, з допомогою великого і могутнього Паагріо...ми зробили це .... smile
З чим і хочу привітати нашого воїна..
P.S. dll: точи і недумай ні про що...скрін в тему аля: хтоб казав biggrin (с3 Linege.if.ua)
Прикрепления: 92375545.jpg (425.7 Kb)




Сообщение отредактировал Molfar - Воскресенье, 22.04.2007, 23:34
 
MidnightShadowДата: Понедельник, 23.04.2007, 11:13 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные





Аффтар жжот biggrin
 
ShustrikДата: Вторник, 24.04.2007, 06:45 | Сообщение # 3
Life Suck's
Группа: Клан Lasombra_тм
Сообщений: 233
Репутация: 11
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Та ти Канциляр!!! =)

В этой жизни меня подводят доброта и порядочность
 
UnreaLДата: Суббота, 28.04.2007, 02:02 | Сообщение # 4
EraGon
Группа: Был(а) в клан Lasombra
Сообщений: 47
Репутация: 1
Статус: Offline
Це звичайно круто, але з хіп хопом фігово))
це розповідь як Аделі точив свої дуали)
може б я тоже написав як я свої точнув


Playboy
 
MidnightShadowДата: Суббота, 28.04.2007, 03:06 | Сообщение # 5
Группа: Удаленные





Quote (UnreaL)
це розповідь як Аделі точив свої дуали)

А як ти догадався, що це про мене? ))

Добавлено (28.04.2007, 03:06)
---------------------------------------------
Сhronicle of Aden Kingdom, chapter 4: Scions of Destiny
Rage of Eva (Гнів Єви)
Одного разу в період розквіту королівства Аден, що лежить на південь від Елмора, коли ще не настали часи Великої Реформації ( що ввійшла в історію як початок Нового Світу, про що можете прочитати в манускриптах 5 хронік ), зібрались Великі Герої могутнього альянсу Іггдрасіл. З усіх куточків Адена прийшли воїни, несучи на плечах печать тяжкої долі, а в руках силу Перемоги. Сама Смерть шепотіла прокляття їх ворогам, саме Благословення сяяло в їх погляді, проте не знали вони біди, що йшла до них легкою ходою, не бачили вони знаків Лиха на небі...
І пролунав заклик Грому, і вселив Дух Битви в їхні серця, і пішли вони в бій на споконвічних ворогів предків своїх, позарившись на багатство їхнє... Але засліпив гнів очі їм і не принесли вони жертву Богам своїм, понадіявшись на міць обладунків і силу магії своєї, і було сказано слово, і було вчинено жахливе кровопролиття... Безліч Старійшин всіх рас Адену полягло від рук Війська могутнього, безліч ворогів не пізнало пощади в день той, безліч крові омило зброю прокляттями...
Самі Боги, схвильовані непереможністю і міццю Альянсу Смерті, послали орден Скорпіонів, щоб протиставити битву битві і силу силі. Розлючені такою зневагою, воїни Альянсу вступили в кривавий бій, несучи на кінцях зброї Смерть і Розруху. Проте не вщухала битва, іскри сипались з сталевих лез, кров лилась без кінця і краю, все повітря було перекреслене Магічними Печатями, і здавалось, що саме Зло протистоїть Злу, і Доля не може вибрати собі фаворита...
Та вийшов на середину побоїща жрець Світлої расси Ельфів, і пролунало з уст його закляття, і призвав він на допомогу воінам Могутнього Єдинорога, Сила якого принесла перемогу союзникам Альянсу. Проте великою була розплата за скоєне святотатство: замертво впав жрець на полі бою і ім"я його обагрилось кров"ю загинувших...
Проте не розпізнало Військо знаку Богів і не спам"ятались воїни, як опинилися перед воротами Царства Фей - Дух перемоги сповнював їх серця, гостра сталь гріла руки Воінів, Криваві закляття витали навколо Чаклунів, здавалось, наче сама Доля керує ними в образі Могутнього сина Хаосу... І не спинилось військо перед Храмом Природи, і пролилась кров Захисників Аллеї, і полягли Священні Старійшини...
Залишався останній оплот недоторканості і незайманості Священної Аллеї Фей - Тендітний Єдинорог, улюбленець самої Єви. Проте камінь Розрухи, скочуючись з гори, набрав оборотів і ніщо не могло його зупинити - ніщо, окрім слова Жінки... Єдине слово злетіло з уст Богині - і скам"янів Герой Альянсу, і дала тріщину підвалина Бастіону Ігглрасілу...
В страшному сні метались по полю воїни славного війська, намагаючись протистояти історії, начертаній на скрижалях Адену, проте ланцюг Єдинства розірвався і розпались поодинокі ланки тілами загинувших Героїв...

І лиш здалека десь лунала ніжна мелодія - то співало серце Єви...

 
MolfarДата: Суббота, 28.04.2007, 17:56 | Сообщение # 6
Фюрер
Группа: Модераторы
Сообщений: 539
Репутация: 21
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
smile Гуд хистори =)

 
UnreaLДата: Суббота, 28.04.2007, 19:13 | Сообщение # 7
EraGon
Группа: Был(а) в клан Lasombra
Сообщений: 47
Репутация: 1
Статус: Offline
Я той йшов по тому ну як його, а по Гірану, місто не погане якась статуя в центрі, магазини, кузня і дофіга складів. Історія моя маленька і не дуже цікава) основний мій дивіз жити мирно ( як казав мудрий старець Молфар, тіпа який живе хз де в башні і там доживає віку)) а коли качнувшись до 80 тоді натовкти всім зади ( знову ж таки слова молфара ) мудрі слова нічого не скажеш. Ах да в нього ще є брат, клічка Консул ( от той роздає!) Нам пощастило що в нас є цей мудрий старець Молфар,) я б добавив ще пару красивих і приємних слів,але ше не кінець).
Да і всежтаки я йшов по тому Гірані зустрів могутнього ( а може я помиляюсь) тіпа Нікона, порозмовлявши з ним він дав мені пораду прочитати 4 свиток і не паритись) набравшись мужності я той, його дочитав ( правда давні народи фігово писали ледь прочитав, чисто як наші лікарі...) одним словом мені пощастило!!!
І трошки про себе, я могутній воїн в народі нас називають гладіаторами, тому що ми сміливі і відважні, воюєм проти фашистів і комуністів)) йдем в перед через великі перешкоди і не кашляєм, ми звикли не зважати на погану погоду ( торнадо, цунамі і смерчі ) і ще можу похвалитися що я люблю свій клан у всій його красі і сподіваюсь що буду до кінця!)
The End !!! smile
Будь-ласка дочекайтесь виходу другої частини розповідей історій UnreaLа

Добавлено (28.04.2007, 19:13)
---------------------------------------------
так не чесно Аделі свою історію скатав напевно з якогось сайту, а треба самому. Аделі переписуй smile


Playboy
 
eksДата: Суббота, 28.04.2007, 19:26 | Сообщение # 8
Архиепископ
Группа: Клан Lasombra(IF,AB)
Сообщений: 305
Репутация: 9
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
прям поети biggrin


My ICQ 247-500-639
 
MidnightShadowДата: Суббота, 28.04.2007, 19:46 | Сообщение # 9
Группа: Удаленные





Quote (UnreaL)
так не чесно Аделі свою історію скатав напевно з якогось сайту, а треба самому. Аделі переписуй

Взагалі-то я МіднайтШадов smile
А на рахунок історії - вибачайте, Бог не дав мені творчої жилки, тому приходиться не вигадувати, а просто описувати реальні події laugh

 
UnreaLДата: Суббота, 28.04.2007, 20:16 | Сообщение # 10
EraGon
Группа: Был(а) в клан Lasombra
Сообщений: 47
Репутация: 1
Статус: Offline
на рахунок реальних подій мона поспорити) якщо ти не Аделаїда то хто?

Playboy
 
MolfarДата: Суббота, 28.04.2007, 21:42 | Сообщение # 11
Фюрер
Группа: Модераторы
Сообщений: 539
Репутация: 21
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
лольна темка ппц crazy hands

 
MidnightShadowДата: Суббота, 28.04.2007, 23:03 | Сообщение # 12
Группа: Удаленные





Дик... стараєм-с... happy
 
rogvoldДата: Среда, 02.05.2007, 11:27 | Сообщение # 13
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 10
Репутация: 1
Статус: Offline
Мне тоже пригодитса помош Паагрио..А то Мечи с таким трудом зделал.если розвалятса буду на полном нуле)))..Но кто не рискует тот не пьет шамп...Квик Хилинг повшены..

Игры ето то что позволяет нам жить милионами судеб...
 
MidnightShadowДата: Среда, 02.05.2007, 16:33 | Сообщение # 14
Группа: Удаленные





Да прибудет с тобой Сила и Слава - ныне, и повсякчас, и вовеки веков...

Аминь smile

 
SedoyДата: Среда, 09.05.2007, 04:00 | Сообщение # 15
Регент
Группа: Был(а) в клан Lasombra
Сообщений: 74
Репутация: 6
Статус: Offline
Царство -Небесное мы все помним tongue biggrin

Добавлено (09.05.2007, 04:00)
---------------------------------------------
и скорбим)))))))))))))))))


Люблю спорт и обшаться с интересными людьми!!!!
 
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz