[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Архив - только для чтения
чому ви мене не вызьмете в клан(інхотепа)
InchotepДата: Воскресенье, 12.08.2007, 16:22 | Сообщение # 1
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Ви навіть незнаєте шо я за людина а вже не приймаєте в клан якшо так то ок,але хочеться знати чого?,інтересно просто.Не берете то плакати не іду в інший піду больно те,є ш багато кланів в тобі куди мене візьмуть.моя вам порада не вважайте шо ви Бога за бороду схопили,гординя потопить вас ББ.Лодка плила,заплила,згнила і поплила(на дно)

Добавлено (12.08.2007, 16:22)
---------------------------------------------
Мольфар і тікі для тебе не з діэсловами пишиться окремо "невозьму"-пишться не возьму)))
П.С.Всім ББ назавжди)

 
ChaosДата: Воскресенье, 12.08.2007, 16:26 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные





Питання у відповідь:
Чому ти так хочеш у наш клан?
P.S. Може ти шпіон? biggrin
 
JodiДата: Воскресенье, 12.08.2007, 16:51 | Сообщение # 3
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 16
Репутация: 1
Статус: Offline
Незнаю шпіон він чи ні але заявку дійсно підозрілу нашкрябав)))))

Добавлено (12.08.2007, 16:50)
---------------------------------------------
Доречі херовси криси..... Про це писали на форумі Іфи.

Добавлено (12.08.2007, 16:51)
---------------------------------------------
А то що ми їх на ПК бєм... Ну це понятно. Получають за свого КМа... А то що КМ криса то клан буде такий же. Який ж він їм приклад подасть. Так шо цей глад Криса (це моя думка)


Остановите Землю - я сойду
 
MidnightShadowДата: Воскресенье, 12.08.2007, 17:42 | Сообщение # 4
Группа: Удаленные





Який новий прикол у нас на серваку - скільки вже народу повступали в різні клани і всі "через прикол", "не подивився, що пропонують", "думав, то трейд кидають", "або паті, шоб на ХП подивитись"... причому попадають в халепу ті, які "3 роки на різних серваках грають, купу персів вже мав, знаю Лайнейдж від А до Я, да я - сам бог в пвп і т.п."... Це що - новий вид розводу?.. wacko
Хз, куда вони дивляться і про шо думають, в мене навіть мамка на таке не ведеться... tongue
 
InchotepДата: Воскресенье, 12.08.2007, 18:51 | Сообщение # 5
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені всерівно чи візьмете мене чи ні і джоді сам ти криса ПОНЯТНО я тобі нічо не робив.Я граю менше місяця і не можу знати чи хтось вкрав в шмот чи ні бо мені пох мене це не стосується.А то шо не хочете мене взяти то ваше діло піду в інший клан Даргард або фінал фентазі або енклейв та інше.

Добавлено (12.08.2007, 18:50)
---------------------------------------------
Джоді АНТАНТА вас валить як дітей,від ургасіла ховаєтесь як тікі можливо і після цього ти мене можеш крисою називати ,ти навіть не знаєщ мене.Все іди кач бо можеш бити з Уграсілла тікі 50 лвлів.А ЦЕ МОЯ ДУМКА!!!!ЦЕ КОНТРААТАКА НА ТЕБЕ!!!ЗА то шо назвав мене крисою незнаючи мене.

Добавлено (12.08.2007, 18:51)
---------------------------------------------
і ше одне нашо менішпіонити?і на кого?

 
EridanДата: Воскресенье, 12.08.2007, 20:49 | Сообщение # 6
Группа: Удаленные





Quote (Inchotep)
і ше одне нашо менішпіонити?і на кого?

На нас... smile

Інхотеп ти сам написав підозрілу заявку ----
По перше : не міг ти граючи л2 вперше докачатись сам до 50+ лвл!
По друге: не міг ти купити Б дуали на 50+ граючи вперше л2!

Є варіант шо ти ці дуали купив за ріал, або гроші на них, но як пояснити твій левел???

Інхотеп я колись тоже починав грати л2, і тому ніколи не повірю, що ти вперше сівши за л2 прокачав за місяц перса до 50+ і одів на нього ц бронь і б дуали... Ти скажеш - а яке має значення за скільки і як я прокачався --- а таке, що раз ти пишеш не правду,
значить тобі є шо скривати, а це вже само по собі наводиьть на думку шо або шпіониш, або хочеш розвести клан...
ОСЬ ТОБІ ВІДПОВІДЬ ЧОМУ ТЕБЕ НЕ БУРУТЬ В КЛАН

Добавлено (12.08.2007, 20:49)
---------------------------------------------
ДО Jodi
На мою думку в ситуації з кланом Хіроус(чи як їх там smile ) ви не праві, НЕ АЛЬЯНС винен а окремі люди, які й повинні терпіти...
Тут я тільки за що вони винні, но не альянс...

 
ChaosДата: Воскресенье, 12.08.2007, 21:17 | Сообщение # 7
Группа: Удаленные





+1 !
Підніс все від і до!
Молодець!

Добавлено (12.08.2007, 21:17)
---------------------------------------------
P.S. І ще одне "менішпіонити" пишеться окремо "мені шпіонити" tongue

 
MidnightShadowДата: Воскресенье, 12.08.2007, 21:17 | Сообщение # 8
Группа: Удаленные





Quote (Chaos)
P.S. І ще одне "менішпіонити" пишеться окремо "мені шпіонити"

biggrin biggrin biggrin

 
KonsulДата: Воскресенье, 12.08.2007, 22:38 | Сообщение # 9
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (Eridan)
На мою думку в ситуації з кланом Хіроус

На мою думку в ситуації х Херосами вірити тій чи іншій стороні нема смислу слова це не доказ


 
AzogДата: Понедельник, 13.08.2007, 00:40 | Сообщение # 10
Низший
Группа: Клан Asgard
Сообщений: 13
Репутация: 2
Статус: Offline
Собсно сам факт создания этой темы доказал справедливость решения Мольфара wink
 
MircoДата: Понедельник, 13.08.2007, 10:51 | Сообщение # 11
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
Привіт вражинам tongue

Чесно кажучи це не моя справа берете ви цього чела чи ні....але скажу так...мені чомусь більше віриться шо це сам Акселас створює персів і розводить по різних кланах..бо все таким шмоту треба 2 наших сета скрисених йому мало...та й ашку пора буде.....так шо він вирішив до вас порулити:) бо сам з себе нічого не представляє...

ПС. Війна війною а от тих людей які крисять я дуже не люблю....Війна - це фан, а крисятнічество - це низість..

 
MolfarДата: Понедельник, 13.08.2007, 12:54 | Сообщение # 12
Фюрер
Группа: Модераторы
Сообщений: 539
Репутация: 21
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
ПрЕвЕД !
Криса ..поняття розтяжиме, до тих людей які взяли шось поміряти, в знайомогу/соклана/соалійця., таке поняття ше можна присвоїти.
Але в нас нажаль путають, ігрові моменти з цим всім ділом.


 
MircoДата: Понедельник, 13.08.2007, 13:24 | Сообщение # 13
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
Питання стоїть не так...ці люди прийшли в клан..отримали підтримку в клані... як тільки їх було обох одіто в Б вони вийшли з клану...із дуже крутими заявками.... шо вони нас порвуть і шмот вони віддавати не збираються...і так далі і тому подібне...а як назвати подібні дії я не знаю....такий випадок був по ходу вперше..багато людей з клану виганялось..але всі по крайній мірі чесні були...хочеш вийти будь-ласка...здавали шмот клановий...їм поверталось те в чому вони в клан прийшли або компенсовувалось аденою при відсутності...і проблем не було....а тут люди забрали шмот і нагрубили...І як це тоді назвати? Сорі мож я не прав но іншого поняття крім криси не знаходжу..
 
SedoyДата: Среда, 15.08.2007, 03:25 | Сообщение # 14
Регент
Группа: Был(а) в клан Lasombra
Сообщений: 74
Репутация: 6
Статус: Offline
Quote (Inchotep)
є ш багато кланів в тобі куди мене візьмуть.моя вам порада не вважайте шо ви Бога за бороду схопили,гординя потопить вас ББ.Лодка плила,заплила,згнила і поплила(на дно)

это ты пытаешся уражать???? нестоит у нас все норм и Бога не брали за бороду хотя могли и не раз!!!!!!
Я ПРОТИВ.......по простым 2 причинам..
1- неправельное заявление на вступление в клан
2-много текста а толку никакова
это мое мнение..


Люблю спорт и обшаться с интересными людьми!!!!
 
MidnightShadowДата: Среда, 15.08.2007, 11:05 | Сообщение # 15
Группа: Удаленные





Quote (Sedoy)
Я ПРОТИВ

Седой сказал свое слово!

tongue

 
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz