[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
  • Страница 1 из 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Архив - только для чтения
Заявка
DimiДата: Суббота, 25.08.2007, 19:02 | Сообщение # 1
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 30
Репутация: 2
Статус: Offline
1.Мене зати Сатур Дмитро Дмитрович, 15 років
2.Dmi, 26, Rogue
3.Gabbe, 20, Prophet
4.В дома
5.Не був ні в одному
6.Кожин день(з рідка через день)
7.Приьлизно 2-3 роки, грав на 3 та 5 хроніках.
8.Ціль-Пвп та осади. Чому сами ви? - якщо чесно сам не знаю, але я бачив вас і ваше алі вас багато і вроді в вашому клані є норм люди із якимим приємно грати, КМ вимогливий але на то і він КМ.
9.Так
10.Моє хобби це напевно плавання, сам на плавання не ходив але плаваю доволі довгоі мені це подобається, закінчив музично школу, сам я із м.Тисмениця, також ходив на бокс, більшість часу роводжу за компом, поступив на 1 курс у Коледж Компю терних приладів на факультет "компютерні системи...". Грав на 5 хроніках але перейшов на 4 по обставинам в мене л2 за глючило перше була проблема із гейм гвардо коли ирішив її почалася проблема із текстурами заходжу в л2 і нікого не бачу ллише будинки, і немав в кого взяти клієнт ігри С5, тому вирішив грати С4.
11.ICQ 339982642, E-mail Dimi@hotmail.if.ua

Вроді всьо... Питайте задавайте питання постараюся відповісти на них. Знаю що мі лвл троха за малий але самі зрозумійте як то важко всьо починати з початку... Буду надіятися що приймете в клан і допоможите.


We are the Chempions
 
MidnightShadowДата: Суббота, 25.08.2007, 19:42 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные





Круто! А ти випадково не з тих Сатурів, що в Енчантед Веллей живуть? wink жартую smile
Напиши на кого збираєшся проходити профу - на Хавка чи на Адвенчурера? І чому саме так?
А ти на С5 ким збирався грати? Взагалі ким маєш досвід у грі? Ким грав або ким хотілось би і чому?

А потім ше Іллідан тобе поганяє по теорії Ла2 і можливо Азог smile

 
OrphyДата: Суббота, 25.08.2007, 20:02 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные





Quote (MidnightShadow)
А потім ше Іллідан тобе поганяє по теорії Ла2

Мда, і слухай його уважно коли він тобі пише і ставить 50 знаків оклику--- це тоді надзвичайно важлива інфа happy
P.S.Впринципі лвл трохи малуватий, хоча я теж був не дуже великим коли вступав в клан( 39лвл, без профи), але як каже одна мудра людина: якшо в тебе руки прямі то навіть на 1 лвлі візьмем, такшо надійся і чекай. smile
P.S.S. Одна трабла нашого КМа щас нема, буде в понеділок, тоді йому напишеш.
 
ILLIDANДата: Суббота, 25.08.2007, 20:53 | Сообщение # 4
Архиепископ
Группа: Black Hands
Сообщений: 292
Репутация: 10
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Доктор Іллідан всьо пояснить!!!!! Але навіть не знаю шо сказати!!! Випадок складний!!! Тепер думаємо логічно: вступивши в наш клан потрібно патити по 500к в тиждень де ти ти будеш такі гроші на 26 лвлі ше одне тобі потрібно скоро вдіватися в Це грейд. Отже один емік потягне на 10кк а тека тоже десь зо 2-3кк!!!!!! А де ти хоч взяти такі гроші платячи податок в клан!!!!!!! А на такому лвл краще неспішити кудась поступати!!! Одінся в цешку а тоді пробуй вступати в клан!!!!! Може я неправий тоді сорі!!!! А тепер спешел для орфі 50 знаків оклику !!!! ... !!! (перерахуй) !

 
OrphyДата: Суббота, 25.08.2007, 21:19 | Сообщение # 5
Группа: Удаленные





Quote (ILLIDAN)
вступивши в наш клан потрібно патити по 500к в тиждень де ти ти будеш такі гроші на 26 лвлі

Мда справді, в нас бажано поступати в клан з 2 профою.А гроші на кланхол потрібні, тому тобі тре серйозно підкачацца( скажу одне на 56+ кач буде офігенний: якшо буш в нас в клані, кажу зразу справа не в шмоті чи в валині, клан допомагає чим може, але треба розраховувати теж і на себе)
Quote (ILLIDAN)
А тепер спешел для орфі 50 знаків оклику !!!! ... !!! (перерахуй) !

Айайай, тільки 7 шт, западло більше намалювати? tongue
Молфар, я ізіняюсь за флуд, раджу прочитати тільки першу сторінку в заявці, бо далі майже самий флуд sad


Сообщение отредактировал Orphy - Понедельник, 27.08.2007, 13:42
 
ILLIDANДата: Суббота, 25.08.2007, 22:00 | Сообщение # 6
Архиепископ
Группа: Black Hands
Сообщений: 292
Репутация: 10
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Орфі з цешкою ми врятлі поможем! В нас нема рецептів і кусків на цешку а тільки на Б грейд!!! А шо будемо гроші йому давати чи кріси? Орфі ок !!!!!х10 задоволений? =)

 
DimiДата: Суббота, 25.08.2007, 22:06 | Сообщение # 7
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 30
Репутация: 2
Статус: Offline
С5 грав некро гладо і хавком. Найбільше досвіду маю в глада потім у некра і потім у Хавка. Другу профу хотів здавати на хавка. Якщо чесно то я знав що ви мені так скажете що треба одітися в Ц взяти 2 профу.Кажучи чесно я і не дуже надіявся бо ви серйозний клан і вам треба брати великих лвл. А я ще за маланький, я не хочу просто зара вступати в якись там левий клан, хотілосяб зразу у норм щоб було з ким пооворити бути в одному клані завжди. А із грошима справді для мене це за багато я сам зараз у НГ бігаю причому не топ, усі гроші ідуть на шоти та банки на ХП. НУ не перший рік я граю в л2 якось викручусь... Але попробувати заявку написати можна було smile "Попитка, не питка"
Дякую за ваші відповіді буду якось качатися...

Бажаю вам захопити Аден(хоча як для мене мені більше подобається Руна її замок красота!!! :))

Добавлено (25.08.2007, 22:05)
---------------------------------------------
та вищо???? мені головне валина С а шмот я якось сам дістану най хоть не топ С пуха люксорівська чим не лук?

Добавлено (25.08.2007, 22:06)
---------------------------------------------
На цьому думаю все... тему закриють. Тому до зустрічі в світі л2.


We are the Chempions
 
OrphyДата: Суббота, 25.08.2007, 22:16 | Сообщение # 8
Группа: Удаленные





Я тобі одне пораджу по свому гіркому опиту до 2 профи НЕ ЙДИ НІ В ЯКІ КЛАНИ: пояснюю,клани в яких набір 20+ не серйозні я був колись в такому, по-перше гроші стягали, по-друге ніякої згуртованості, там кожен сам за себе і тому там важче ніж самому, повір мені.Тому качайся сам, викачай по можливості собі бафера і всьо буде добре, як тільки будеш 40+ пиши в пм молфару, я думаю він не відмовить( хоча у нас є певні планки набору в клан і досить жорсткі), такшо удачі тобі, якшо якісь питання то питай, що буду знати то скажу.
 
DimiДата: Суббота, 25.08.2007, 22:24 | Сообщение # 9
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 30
Репутация: 2
Статус: Offline
Та я і нехотів іти в клан який я не знаю і небачив... Дяки ва за поради.

П.С. Я помітив тут більшіть народу мають по 15 років і ті шо писали що теж хочуть у клан smile

Добавлено (25.08.2007, 22:24)
---------------------------------------------
А ви часом не знаєте чому сервер в офф?


We are the Chempions
 
OrphyДата: Суббота, 25.08.2007, 22:32 | Сообщение # 10
Группа: Удаленные





Quote (Dimi)
помітив тут більшіть народу мають по 15 років і ті шо писали що теж хочуть у клан

Справа не в віці, мені вот 16 і це щось міняє?
Quote (Dimi)
А ви часом не знаєте чому сервер в офф?

проводяться роботи на сервері до понеділка
 
DimiДата: Суббота, 25.08.2007, 22:37 | Сообщение # 11
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 30
Репутация: 2
Статус: Offline
Та я нічого не маю проти, скількі кому років, просто так співпало smile

We are the Chempions
 
OrphyДата: Суббота, 25.08.2007, 22:40 | Сообщение # 12
Группа: Удаленные





Ага і ще одне: ми тут нічого не вирішуєм без КМ або його замісника(Консул), такшо в тебе є шанс, хоча...надійся, надія вмирає останньою
 
MidnightShadowДата: Суббота, 25.08.2007, 22:43 | Сообщение # 13
Группа: Удаленные





Quote (Orphy)
Справа не в віці, мені вот 16 і це щось міняє?

Якраз різниці і не відчутно tongue

Quote (Dimi)
Бажаю вам захопити Аден

Дякую, але то буде не в цьому житті smile

Якшо Мольфар дасть згоду, то я думаю, шо допомогти з речима/качем не проблема буде. Основне мати рекомендацію КМ'a wink

 
OrphyДата: Суббота, 25.08.2007, 22:50 | Сообщение # 14
Группа: Удаленные





Quote (MidnightShadow)
Якраз різниці і не відчутно

Я поняв що ти хотів сказати, ти не правий, чим людина старша, тим менше вона міняється, от так то.... sad
 
ILLIDANДата: Суббота, 25.08.2007, 22:50 | Сообщение # 15
Архиепископ
Группа: Black Hands
Сообщений: 292
Репутация: 10
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Сорі дімі!!! Я так виляючи сюда туда пояснив тобі шо ні ми тобі ні ти нам не пожеш але я немаю права такі висновки робити! Почекай на КМа тоді він виріше!!!

 
  • Страница 1 из 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz