[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
Обращение к игрокам lineage.if.ua , www.theabyss.ru
FandralДата: Пятница, 26.09.2008, 16:14 | Сообщение # 16
Примас
Группа: Black Hands
Сообщений: 42
Репутация: 0
Тот кто с нами с самого начала
Статус: Offline
Привіт, у мене є декілька питань:
-Хто буде Замом чи їх буде декілька як це має вигялдати?
-Якщо можна розкажи більш конкретніше про структуру клану,як розуміти авторитаризм і демократію в клані?
 
SindarinДата: Пятница, 26.09.2008, 16:23 | Сообщение # 17
Регент
Группа: Пользователь
Сообщений: 47
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Fandral)
-Хто буде Замом чи їх буде декілька як це має вигялдати?
-Якщо можна розкажи більш конкретніше про структуру клану,як розуміти авторитаризм і демократію в клані?

1) Замы будут избраны исходя из того, кто действительно БУДЕТ ИГРАТЬ на момент открытия сервера. Я не считаю разумным заранее называть чьи-либо имена, чтоб потом узнать, что половина из них не будут играть. Замов будет несколько, и достаточно немало. Это связано с тем, что я не смогу следить за всеми проблемами большого клана в одиночку.

2) Структура клана будет определяться, опять-таки, исходя из того, что мы будем иметь на дату открытия сервера, в зависимости от количества набранных людей, от их классов и рас в игре. В общем виде это будет напоминать систему, опубликованную Консулом в соседней теме, но не полностью совпадать с его описанием. В иерархии клана будут заместители, которым будут подчиняться все обычные игроки, кроме того, каждый заместитель будет полностью ответственен за делегированных ему игроков. Как уже писалось выше - он будет их маленьким КланМастером в рамках большого клана.

Сейчас я в стадии размышления над тем, как правильнее будет собирать ресурсы на клановые нужды. Тут приветствуются ваши предложения и пожелания.


ICQ: 238815063
 
SindarinДата: Пятница, 26.09.2008, 16:26 | Сообщение # 18
Регент
Группа: Пользователь
Сообщений: 47
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (kfhtc)
вопрос - а чтото по поводу дургарда, масок известно?
я вообшем уверен\знаю на 75% что дургард будет кланом ити...

О них мне ничего неизвестно. Что касается моей лично позиции - я приглашаю всех к объединению. Какие отношения складывались между кланами на ИФе в последние месяцы - мне неизвестно.


ICQ: 238815063
 
kfhtcДата: Пятница, 26.09.2008, 16:27 | Сообщение # 19
500 000 сообщений
Группа: Пользователь
Сообщений: 788
Репутация: 8
За победу в конкурсе За флуд За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
поскольку 2 окна запрещени (вродеби), будут создаватся пати с играющим сапортом, думаю что ета пати может одевать сама себя, поскольку скидивать весь ресурс в квх по мне ето бред... ибо КЛ клана несможет одеть из етих ресурсов 6-7 патей...


1.8 GHz Core 2 Duo|2.5 GB Ram|120 GB HDD|GeForce 8600M GT|Dell Inspirion 1520|
 
EarendorДата: Пятница, 26.09.2008, 16:27 | Сообщение # 20
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Quote (Sindarin)
Сейчас я в стадии размышления над тем, как правильнее будет собирать ресурсы на клановые нужды. Тут приветствуются ваши предложения и пожелания.

імо хочеш багато мороки і проблем з одяганням - роби збір ресурсів в квх і тд. Я б дав право кожній паті вирішувати це самостійно.


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
kfhtcДата: Пятница, 26.09.2008, 16:29 | Сообщение # 21
500 000 сообщений
Группа: Пользователь
Сообщений: 788
Репутация: 8
За победу в конкурсе За флуд За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
_http://durguard.io.ua/journal.php_
вот собственно сайт...



1.8 GHz Core 2 Duo|2.5 GB Ram|120 GB HDD|GeForce 8600M GT|Dell Inspirion 1520|
 
ARHRAFAILДата: Пятница, 26.09.2008, 16:29 | Сообщение # 22
Паладин
Группа: Black Hands
Сообщений: 520
Репутация: 6
За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Якщо будуть іти декілька кланів з ІФа, в яких була ворожнеча між собою....
Твої дії? Будеш приймати (А вдруг вони потім революцію зроблять?) чи зразу фтопку (тоді важче буде знайти людей в клан).



 
KonsulДата: Пятница, 26.09.2008, 16:31 | Сообщение # 23
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
kfhtc, Дай сылку им сюда пусть читают biggrin

 
kfhtcДата: Пятница, 26.09.2008, 16:36 | Сообщение # 24
500 000 сообщений
Группа: Пользователь
Сообщений: 788
Репутация: 8
За победу в конкурсе За флуд За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
дык форум старий sad


1.8 GHz Core 2 Duo|2.5 GB Ram|120 GB HDD|GeForce 8600M GT|Dell Inspirion 1520|
 
KonsulДата: Пятница, 26.09.2008, 16:38 | Сообщение # 25
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (kfhtc)
дык форум старий

Типо там никто непостит у них уже ? А я их форум совсем непонял


 
kfhtcДата: Пятница, 26.09.2008, 16:38 | Сообщение # 26
500 000 сообщений
Группа: Пользователь
Сообщений: 788
Репутация: 8
За победу в конкурсе За флуд За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
у масок бил\есть наверно форум?


1.8 GHz Core 2 Duo|2.5 GB Ram|120 GB HDD|GeForce 8600M GT|Dell Inspirion 1520|
 
SindarinДата: Пятница, 26.09.2008, 16:47 | Сообщение # 27
Регент
Группа: Пользователь
Сообщений: 47
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (ARHRAFAIL)
Якщо будуть іти декілька кланів з ІФа, в яких була ворожнеча між собою....
Твої дії? Будеш приймати (А вдруг вони потім революцію зроблять?) чи зразу фтопку (тоді важче буде знайти людей в клан).

Всё решают переговоры. По результатам "оных" будет ясно, будем ли объединяться или сразу втопку. Я не думаю что стоит сразу наживать врагов себе, но и не думаю также, что идиотам место в нашем клане (если они таковыми окажутся вдруг). Поэтому прежде, чем решать этот вопрос, необходимо побеседовать с их лидерами.


ICQ: 238815063
 
FafnerДата: Пятница, 26.09.2008, 16:51 | Сообщение # 28
Кардинал
Группа: Пользователь
Сообщений: 384
Репутация: 0
За помощь новичкам За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote
Сейчас я в стадии размышления над тем, как правильнее будет собирать ресурсы на клановые нужды. Тут приветствуются ваши предложения и пожелания.

можу запропонувати певну систему "одягання". до 40 лвл бігати в комоні, далі - маги беруть демон/карміан, і комон(хомки і інші зброї купувати на мою думку не варто, краще на 52+ валхалу взяти).

Ресурси, рецепти і тп: забути про принцип, все що вибиваєтся - скидуєтся у клан вх. Кожен паті лідер, після 40 лвл максимум повинен провести бесіду із паті, хто як цявляє подальше життя і одягання у В/А/Ес грейд. Побажання ВСІХ членів паті повинні бути записані, підрахована приблизан кількість ресурсів, рецептів і список частин, які необхідно мати для цього всього. Потім, на зборах де будуть присутні паті лідери і кл - повинен співставитися загальний список всього, що необхідно дістати кланові у перспективі. Фарм рецептів на А броню в ГК варто починати всьому кланові на 52+ лвл, всі рецепти які дістанутся і небудуть наявні у списку першочергових потреб - повинні будуть негайно продаватися або вимінювати бартером на щось інше. Як варіант, при узгодженні(і при наявності можливостей на сервері), можна створити невеличку "фабрику" по виробленні, продажу, скупці і знову перепродажу ресурсів. Тобто на даний момент плануєстя у клані мінімум 1 крафтер - Велес, час від часу у нього та у інших(можливо навіть сторонніхкрафтерів) будуть крафтитися складніші ресурси із простіших(наприклад, складатися стіл із варнішу і чаркоалу, робити лезер із ан скін, а потім кл). Складніші ресурси відразу продаются по ринковим цінам, а на вільні адени - відразу скуповуются наступні партії лов лвл ресурсів. звчиайно ,аткий спосіб можливий лише при можливості мати комп хочаб 10+ годин на трейді чара, і краще не одного(тобто кілька людей одночасн опродаватимут ьі скуповуватимуть ресурс). Це збільшить товарообіг і відповідно приноситиме прибуток як і у вигляді ресурсів, так і аден.
Наступний варіант заробітку - шоти. Комон речі бются на кристали, закуповуєтся соул/спіріт оре - і починаєтся крафт шотів... можливий такий варіант, що наприклад буде скрафчено 300к ссц. Із них 50к будуть віддані одній людині на продаж у гірані біля олі менеджера, інша людина продаватиме із клану 50к шотів біля гк, 3 - біля вархауса, 4 - полетить у Діон, і ще 2 будуть сидіти у орені та адені. Це дозволить у КХ крафтити шоти і відразу "дистрибюторам" розповсюджувати їх по світу. Але звичайно, тут треба розуміння людей, щоб не було так: "я хочу кач, мені норм на 60 лвл у карміані і хомці, як треба буде щось тоді я буду думати" чи грошових махінацій на рахунок даєтся одна кліькість шотів, а людина потім частина аден без дозволу привласнює, враховуючи що її там жодного вкладу не було...
Як варіант також, продаж Д/С кристалів. Хоч багато хто помилково вважає, ніби продаватикристали гірше, ніж крафтити із них шоти тоді і з них прибуток більший - я собі доволю тут зауважити, що час крафту шоітв також варто враховувати, а кристали немають ваги, дістаются за секунди з магазину, і розкуповуются теж не гірше за шоти. Тобто, при торгівлі кристалами, які як правило беруть сумонери, танки, а тепер і С кріси для Люксору, з ними буде більший товарообіг, що означає більше аден за одиницю часу.
Ці всі адени, які дістаются внаслідок ринку, повині відразу пускатися в обіг, щоб вони "створювали самі себе" та приносили прибуток. Хоча, бувають ситуації, коли потрібен "золотовалютний резерв" на випадок раптової продажі так потрібної у клані речі чи рідкісних матеріалів за вигідними цінами.


Здобудеш українську державу, або загинеш в боротьбі за неї.
Героями не народжуются. Героями ПОМИРАЮТЬ...
 
SindarinДата: Пятница, 26.09.2008, 16:51 | Сообщение # 29
Регент
Группа: Пользователь
Сообщений: 47
Репутация: 5
Статус: Offline
По поводу сбора ресурсов скорее всего примем-таки идею, подсказанную Консулом - каждому заместителю дадим возможность формировать экономику в своём подразделении так, как ему хочется. А моя роль будет заключаться в контроле качества их действий.

Сорри, Фафнер, во время писания этого поста не видел, что ты написал эту же мысль smile


ICQ: 238815063

Сообщение отредактировал Sindarin - Пятница, 26.09.2008, 16:55
 
KonsulДата: Пятница, 26.09.2008, 17:08 | Сообщение # 30
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
При выборе названия клана, будет ли куплен отдельный домен для клан форума под названия клана, или в планах использовать один из старых форумов одного из бывших кланов ?

 
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz