[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
Паті №2
EarendorДата: Суббота, 30.08.2008, 23:50 | Сообщение # 181
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
ех, шось нема в мене бажання дискутувати і розпалювати міжнаціональну ворожнечу ( хто мені шоти тоді нашару крафтити буде smile ), якшо шось то фафнер і сам тут всіх завалить happy

http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
FafnerДата: Воскресенье, 31.08.2008, 00:15 | Сообщение # 182
Кардинал
Группа: Пользователь
Сообщений: 384
Репутация: 0
За помощь новичкам За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote
Вершина для мене це Кх в адені і замок Інадріл або Орен!( ці два замки томущо там є кати 70+ таксамо і 50+ для нас якраз кул манор буде)

КХ в Адені це престижно. але Інадріл чи Орен вибирати через катакомби - це смішно))) розраховувати треба так, що не відомо хто манор буде скуповувати. тобто серед 5к людей буде мінімум 100, які розбираются у маноні, мають реакцію хронометра і намагатимутся розкуповувати насіння для роздачі своїм членам і подалшій здачі плодів.

Якщо вибирати серед замків(якщо буде вибір звичайно, ггг) найкращим по престижності вважаєтся Аден, далі йде Гіран, Годарт, Штутгард, Орен, Іннадріл,Руна,Діон,Глудіо.(це лише одностороння моя думка). по прибуткам з податку найбільше приносить Гіран, далі Аден, решта приблизно однаково.

По якості манору мені найбільше подобаєтся Аден та Годдарт. Манорятся всі ресурси В/Агр, менше часу витрачаєтся на крафт із лов лвл ресів на хай лвл. Доступні моби не лише х4(як під Іннадрілом), а й х5, х6. Якщо хочется дуже у катакомбах Дісцайплес некрополіс є smile поблизу ще ТоІ,фог,Іт,воа. місць для х4-х6 омбів більше ніж достатньо smile під Аденом є манор і 50+ у ГК. під Годдартом можна з 65-66 лвл манорити без проблем.
Але це все таке, адже дістати БУДЬ ЯКИЙ замок - це нелегка справа. тому вибирати доводится вдповідно до своїх можливостей smile

Quote
якшо шось то фафнер і сам тут всіх завалить

всі будуть спокійно спілкуватися, не більше smile biggrin


Здобудеш українську державу, або загинеш в боротьбі за неї.
Героями не народжуются. Героями ПОМИРАЮТЬ...


Сообщение отредактировал Fafner - Воскресенье, 31.08.2008, 00:16
 
KonsulДата: Воскресенье, 31.08.2008, 02:03 | Сообщение # 183
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Незнаю чому но по слухам самим престижним КХ на НА серверах є Клан Хол в Руні(можливо по своїм портам на мало заселені споти). Також 4 замка Аден, Годард, Руна, Гіран.

ПС: Про що дойшла розмова ще нема ні КЛ ні клана, навіть сервера а ми вже про замки і кх говоримо biggrin


 
mysteriousДата: Воскресенье, 31.08.2008, 02:59 | Сообщение # 184
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
Прива всім. Тему осилив. Планую грати на Руофі. Чар значення не має(Перевагу надам оверу(при наявності клану)\ее\пп\ше\бд\свс\спойлер). Головне шоб паті завжди була і народ толковий.
П.С. якшо будуть пропозиції не впадло стукніть в ISQ


Сообщение отредактировал mysterious - Воскресенье, 31.08.2008, 03:01
 
MolfarДата: Воскресенье, 31.08.2008, 05:10 | Сообщение # 185
Фюрер
Группа: Модераторы
Сообщений: 539
Репутация: 21
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
to Veles - ето пЯТь smile
Битися на паті це тру ідея, разом зігратися як в качі так і в пвп основне, но тут станеться друге, паті надо набирати по онлайну, швидше всього виникне ситуація коли хтось відстає від основного паті, грають в різні години, а то й в дні...хтось буде вже за ПЛ і Емік думати , а хтось дайте стару мантікору пліз..і почНЬоТсо Хаос) А це не х3-х10 а х1, хотя тут проще є туманні пухи, + манори, буде не то шо я на ла2ру пережив (з записок ветерана) але всьоже х1, Да спору нема шяс бажаючих охота, а подумайте чи вам це потрібно на 50 лвл набити 8% процентів за нічечку і під кінець упасти ...вот і накачався, а конкуренція за кач буде жорстока..онлайн великий, В ГОРОД табличка буде часто.. І Коли пройде пів року потихенько начнеться забивалово, той неодітий, я неможу учоба, я неможу то...і опять опрєДільонні лічності сапають інші куй забили...часу пройде дох..а похвалитись небуде чим...
Набагато простіше грати маленкьий сервер аля Іфа..з рейтами х3-х5, де буде фан і кач і паті і всьо шо надо..ИМХО
Подумайте чи надо воно вам...хіба абус уроків недав?
П.С. якби всі прийняли рішення всетаки йти на рус оф... і я та решта мали час та бажання шпіляти, я б в клан непхав всьо з іфа, наш клан то наш клан...є алі...А алі би ризикнув зробити Ukraine для всіх земляків..Но це моє лічнЕ smile




Сообщение отредактировал Molfar - Воскресенье, 31.08.2008, 05:12
 
DarKДата: Воскресенье, 31.08.2008, 10:28 | Сообщение # 186
Регент
Группа: Пользователь
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Fafner)
По якості манору мені найбільше подобаєтся Аден та Годдарт

по перше ) на ці замки будуть націлюватися топові клани які вже зіграні і їм організуватися раз плюнути а от на інадріл орен ( принаймні мені так здається) будуть якраз щойно створені клани !хз мб я неправий
 
DarKДата: Воскресенье, 31.08.2008, 11:15 | Сообщение # 187
Регент
Группа: Пользователь
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Offline
http://forums.goha.ru/showthread.php?t=204520
вот силка на то як ка4нутись з 1 по 20 лвл на квестах і мати 350к+ там не для всіх канеш для орків для елфів для тьомних ельфів магів і для людей файтерів
 
EarendorДата: Воскресенье, 31.08.2008, 11:19 | Сообщение # 188
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Quote (DarK)
по перше ) на ці замки будуть націлюватися топові клани які вже зіграні і їм організуватися раз плюнути а от на інадріл орен ( принаймні мені так здається) будуть якраз щойно створені клани !хз мб я неправий

як мінімум буде 2 топові сторони (алі) в кожному по 3 клани, во і можна розраховувати - 6 замків. А взагалі в нас на абісі в клана з алі було в деякий час 4 замки smile але на руофі напевно твінки з розкачаними кланами будуть не так популярні.
Quote (Molfar)
А алі би ризикнув зробити Ukraine для всіх земляків

розподіляти набір\ненабір по національній принадлежності невдала ідея, якшо чувак валить нармальна devil , то хай хоть з гондурасу буде


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
KonsulДата: Воскресенье, 31.08.2008, 14:51 | Сообщение # 189
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
В своєму паті в 5 людях я впевнений на 100% шо будуть іграти, якщо хтось незможе ну всяке буває, заміна находиться досить швидко тим паче клан ніхто невідміняв і соклана якогось мона підключити новобранця і.т.д.
Про кач:
Кач на С1 відрізняється від качу на х2 Грація з премиум акаунтом як х1 рейти і рейти іфа х3, Мольф ти качався без норм шмота без Са без тату без сосок небуло просто ваще нікуя тут небуде 8% на 50 лвл за ніч, за ніч береться від 50 до 52 лвл, якщо апашити 10/7 то 76 лвл береться за два місяця, я планую той лвл взяти до 3-4 місяця, основний онлайн в паті післі 18 години коли всі прийдуть з роботи інститутів і.т.д. Якщо в когось сесія або ще якась байда шо треба відлучитися на тиждень то два вікна ніхто невідміняв то що вони мол заборонені то туфта ніхто їх банити небуде, та й одного двух я можу грузити на других компах, основне в чому можуть відставати це х1 рейти бо небудуть платити якщо буде сильне відставання шото придумаєм.

Про клан:
З альянсом Юкраін ми б далеко непішли по абусу вже було видно був такий один тиждень порулив тай загнули їх, наберати тільки укр тоже бред(хотя на цьому мона робити рекламу клану а дальше підтянуться).
Робити докуя кланів тож невихід, клани будуть по 100+ чоловік з составом 20 чоловік ми далеко незаїдемо + 3 клани в алі можливо всього. Тому один зерговий сильний клан в сто раз сильніший трьох мало відомих кланів.

ПС: Є платна прокачка на НА оф серверах Повер Левелінг називається 79 лвл за 16 днів коштує 300-500 уе залежно від класу правда чар буде 24/7 качатись.


 
EarendorДата: Воскресенье, 31.08.2008, 15:07 | Сообщение # 190
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
ну якшо брати відношення онлайну до паті, то наприклад на абусі при онлайні 1к, 2 паті вже могли грати важливу роль ак\баюм\осадах, а якшо онлайн буде 5к+ то можна прикинути скільки потрібно людей щоб мати хоч якийсь вплив. Але найважливіше це те, шо треба шоб всі були такими batman devil smok , а то навіть від 150-200 таких teehee shock surprised буде 0 толку.

http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif

Сообщение отредактировал Earendor - Воскресенье, 31.08.2008, 15:08
 
FafnerДата: Воскресенье, 31.08.2008, 15:44 | Сообщение # 191
Кардинал
Группа: Пользователь
Сообщений: 384
Репутация: 0
За помощь новичкам За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote
П.С. якби всі прийняли рішення всетаки йти на рус оф... і я та решта мали час та бажання шпіляти, я б в клан непхав всьо з іфа, наш клан то наш клан...є алі...А алі би ризикнув зробити Ukraine для всіх земляків..Но це моє лічнЕ

Класна ідея, створити клан/алі із назваою Україна. Людей з України гратиме чимало, приблизно 100 у клан набрати буде не велика проблема. але от хто буде керувати Україною?... Мольфар, можливо ти візьмеш на себе цю відповідальність, якщо будеш грати? smile
Quote
як мінімум буде 2 топові сторони (алі) в кожному по 3 клани, во і можна розраховувати - 6 замків.
клани одног оалі не можуть одночасно захоплювати кілька замків. +є можливість створювати тимчасові альянси під час осад. Грація не ІТ smile


Здобудеш українську державу, або загинеш в боротьбі за неї.
Героями не народжуются. Героями ПОМИРАЮТЬ...


Сообщение отредактировал Fafner - Воскресенье, 31.08.2008, 15:45
 
EarendorДата: Воскресенье, 31.08.2008, 16:31 | Сообщение # 192
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Fafner, Як би ти поставився до клану Россия на укр сервері?
набрати 100 людей в клан -це просто, а набрати( читай відібрати) 100 гравців - це важко.
Quote (Fafner)
клани одног оалі не можуть одночасно захоплювати кілька замків.

сСилгу на істочнеГ дафай.


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
EarendorДата: Воскресенье, 31.08.2008, 16:34 | Сообщение # 193
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Quote (Konsul)
З альянсом Юкраін ми б далеко непішли по абусу вже було видно був такий один тиждень порулив тай загнули їх,

їх не загнули, 90+% з клану забили на сервер, як і десятки інших кланів. Коли ми прийшли на осаду 1 паті, їх було 3+, пофіг шо там "кріварукіе_авадон_зубей_лузери" але на такий зерг шотів не хватить smile


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
kfhtcДата: Воскресенье, 31.08.2008, 23:51 | Сообщение # 194
500 000 сообщений
Группа: Пользователь
Сообщений: 788
Репутация: 8
За победу в конкурсе За флуд За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
думаю я буду играть на офе happy


1.8 GHz Core 2 Duo|2.5 GB Ram|120 GB HDD|GeForce 8600M GT|Dell Inspirion 1520|
 
GamwerДата: Воскресенье, 31.08.2008, 23:57 | Сообщение # 195
Епископ
Группа: Модераторы
Сообщений: 170
Репутация: 11
Почётный пользователь За неплохую репутацыю Те кто с нами больше года
Статус: Offline
kfhtc, tongue

“Даже самый лютый зверь имеет каплю жалости,a я не имею и значит я не зверь”
---------------------------------------------
"Рулят пряморукие ебаеры играющие за убер классы"©Goha.ru - /true
 
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz