[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
Паті №2
DarKДата: Суббота, 30.08.2008, 21:09 | Сообщение # 166
Регент
Группа: Пользователь
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Offline
ну блін ! я назвав тупим не тебе ! а тих людей які це заслужили! Більшість москалів з якими я був в клані або воював робили саме так!!!! не говорю шо всі такі но всетакі деякі такі!!!
 
KonsulДата: Суббота, 30.08.2008, 21:10 | Сообщение # 167
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
DarK, Ну ти ж Руских тоже в реалі небачив неможна їх називати тупими, як з сторони українців так і руских є неадеквати, здебільшого адекватні люди стоять в стороні і просто роблять своє мовчки.
Можливо це банально але одна із причин через яку я почав грати на ІФі це великий контингет гопоти неадекватів і клубної малечі з якими було досить весело, і як на мене на рус серверах їх було набагато менше з онлайном 2к+, неможу сказати про всі русервера грав тільки на двух, сервера х1000 невраховуються там з 2000 чоловік які постійно грають 100 старше 15 років.

Тепер про клан.
Спершу найдіть Клан Лідера в якому вся ІФ комюніті буде впевненна в подальшому підтянуться інші а потім вже про клан можна думати.
На даний момент таких було два, як намене нажаль жоден з них небуде грати в міру своїх забовязань в реалі або неохоти. Це Мольфар і Унч що до Унча незнаю точно буде чи небуде але як чув то ні.

По поводу бути встороні незгідний, Потрібні замки раз - це + капітал манор і так далі, клан хол два. Топовий клан буде той хто перший візьме кх в Адені він і лишиться надовго адже непросто організувати зерг на фарм аден систематично для купівлі КХ.


 
KonsulДата: Суббота, 30.08.2008, 21:27 | Сообщение # 168
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Собственно про організацію в клані.
В топових кланах таких як RedSky, и компания Х, и али ИТТ, Організація гравців проходить так

Состав клана нехай 108 чоловік

108 ділимо на 9 = 12 тобто 12 повноцінних паті.

Є клан лідер 1 - особа.
Йому підпорядковуються 11 людей паті лідерів тих паті (в загальній сумі 12 главних і 12 маленьких кланів)
Паті:
Кожне паті ділиться на Паті лідера і зама всі остальні підпорядковуються тільки їм на рівні з КЛ рішають вже ПЛ.
Звісно КЛ може командувати зразу рядовими бійцями але це вкрай рідко, шмот гроші роблять на рівні свого паті, член якогось паті може йти помогати на спойл або ше там кудась в паті іншу звісно якщо він непотрібен в даний момент своєму паті.

Набір в клан відбувається на рівні КЛ як главного і всіх ПЛ і замів ПЛ також на місці оприділяється його паті і його саб класи які потрібні для даної паті(це в ідеалі) також можливе непідкорення в виборі саба але це відбувається під час прийняття згоди вступу в клан.


 
DarKДата: Суббота, 30.08.2008, 21:31 | Сообщение # 169
Регент
Группа: Пользователь
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Offline
консул а ти себе в ролі КЛ не бачиш? Я б ваше пропонував попитатись в Масок чи вони не хочуть! мб грав би і теря але то хз Кл з нього нормуль і довіра до нього є навіть у ворогів! консул ти правий клан потрібен в любому випадку так як серв ток стартує всі рівні і є шанс першими добратись до вершини!! Вершина для мене це Кх в адені і замок Інадріл або Орен!( ці два замки томущо там є кати 70+ таксамо і 50+ для нас якраз кул манор буде)

Сообщение отредактировал DarK - Суббота, 30.08.2008, 21:32
 
KonsulДата: Суббота, 30.08.2008, 21:45 | Сообщение # 170
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (DarK)
консул а ти себе в ролі КЛ не бачиш?

Ні немає часу і бажання якщо чесно.

Quote (DarK)
консул ти правий клан потрібен в любому випадку

Так потрібний, але який він буде ще загадка, у нас є три варіанта.
1. Робиться великий клан ІФа ми туди вступаємо все гуд ми рулимо biggrin - такий варіант імовірний на 15%
2. Робиться клан ІФа ми туди вступаємо ніяких біг варів ніякого впливу на політику і.т.д - такий варіант імовірний на 30%
3. Клан робиться ІФа ми туди НЕ ВСТУПАЄМО бігаєм своєю пачкою качаємся одягаємся входим в топ клана сервера і рулимо biggrin - такий варіант імовірний на 50%

Остальні 5% шо нас невізьмуть в топ клан tongue

Собственно третій варіант і є той який ми зараз організовуємо.
Можливо і таке що всі підуть по такому принципу а як прокачаємося всі зєднаємося хотя дуже слабо віриться.
Я невиключаю вступу в клан ІФа але для початку покажіть мені людина яка б могла, а головне хотіла його організувати ? Тоді дайте мені до нього інформацію або покажіть цей форум і вже можна шось рішати. На даний момент немає КЛ собственно і немає клана.


 
DarKДата: Суббота, 30.08.2008, 21:50 | Сообщение # 171
Регент
Группа: Пользователь
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Offline
ааа... я думав просто шо ви хочете клан мутити ток з Кл оприділитись не можете! якшо ви фочете в топ клани ну тогда ок)
 
KonsulДата: Суббота, 30.08.2008, 21:52 | Сообщение # 172
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (Konsul)
Я невиключаю вступу в клан ІФа але для початку покажіть мені людина яка б могла, а головне хотіла його організувати ? Тоді дайте мені до нього інформацію або покажіть цей форум і вже можна шось рішати. На даний момент немає КЛ собственно і немає клана.

Найдете такого будем організовуватись по іншому


 
DarKДата: Суббота, 30.08.2008, 22:29 | Сообщение # 173
Регент
Группа: Пользователь
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Offline
не то

Сообщение отредактировал DarK - Суббота, 30.08.2008, 22:42
 
FandralДата: Суббота, 30.08.2008, 22:37 | Сообщение # 174
Примас
Группа: Black Hands
Сообщений: 42
Репутация: 0
Тот кто с нами с самого начала
Статус: Offline
Якшо створювати клан то потрібен КМ такий шоб всі інші підкорялись йому або кожен КМ поклав свій підпис на то шо він буде служити цьому КМу з часом буде видно хто як вміе дотримувати слово , або зробити дуже жорстку політику де без всяких лишніх питань будуть виконувати накази КМа,але бачу проблема в тій людині тому шукайте....
 
DarKДата: Суббота, 30.08.2008, 22:40 | Сообщение # 175
Регент
Группа: Пользователь
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Offline
надо зібратись всім і подумати емае! але всім антанті демонсам камарілі і т.д.
 
KonsulДата: Суббота, 30.08.2008, 22:40 | Сообщение # 176
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
DarK, Причому тут народ, народу можна зібрати і 300+, дай мені нік того хто буде то все організовувати.

 
FandralДата: Суббота, 30.08.2008, 23:10 | Сообщение # 177
Примас
Группа: Black Hands
Сообщений: 42
Репутация: 0
Тот кто с нами с самого начала
Статус: Offline
Народ поки кожний КМ із ІФА який вирішив іграти на Руоффі не напише, Наприклад: я буду Кмом клана із Іфа там пишіть хто протів хто за або напише я згідний бути в клані Іфа і довіряти і підкорятись Кму(якщо явно найдеться) незалежно від політики і минулих часів , тобто люди які здатні терпіти для того шоб всі були разом тоді реально шось можна рішати а то ми зовсім не бачимо картини шо і дочого треба серйозніше за це взятись..!!!
 
EarendorДата: Суббота, 30.08.2008, 23:24 | Сообщение # 178
BECK
Группа: Клан Lasombra (AB)
Сообщений: 906
Репутация: -13
За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума
Статус: Offline
Ну так давайте спробуем за тим принципом шо описав Макс, створюем багато паті зі всіх кланів які грали на іфі і які захочуть грати на руофі. А тоді спробуем вибрати кл серед плів та їх замів.

2 Вел
Уяви аналогічну ситуацію. На рос форумі народ дискутуе про всяку хню, хтось пише шось погане про україну аля тупі хохли чи шось таке, а наприклад я пишу шо він неадекват малолітній і тд і тп.. мене хтось підтримае?


http://antanta.moy.su/_fr/6/5705674.gif
 
FafnerДата: Суббота, 30.08.2008, 23:27 | Сообщение # 179
Кардинал
Группа: Пользователь
Сообщений: 384
Репутация: 0
За помощь новичкам За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote
2 Вел
Уяви аналогічну ситуацію. На рос форумі народ дискутуе про всяку хню, хтось пише шось погане про україну аля тупі хохли чи шось таке, а наприклад я пишу шо він неадекват малолітній і тд і тп.. мене хтось підтримае?

кинь посилання, якщо там все норм - впевнений наші погляди зійдутся smile хоча, як часто довелося спостерігати - НАБАГАТО гірше "русскоговорящіе" чим росіяни.


Здобудеш українську державу, або загинеш в боротьбі за неї.
Героями не народжуются. Героями ПОМИРАЮТЬ...
 
VelesДата: Суббота, 30.08.2008, 23:30 | Сообщение # 180
Кардинал
Группа: VIP
Сообщений: 375
Репутация: 9
За помощь новичкам За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (Earendor)
Уяви аналогічну ситуацію. На рос форумі народ дискутуе про всяку хню, хтось пише шось погане про україну аля тупі хохли чи шось таке, а наприклад я пишу шо він неадекват малолітній і тд і тп.. мене хтось підтримае?

Думаю да. Но в принципе для меня не было разницы поддержит меня кто-то или нет


Работать в воскресенье - грех, в суботу грех и в остальные дни еще больший грех. Дварф должен пить, есть и предаваться разврату, но не по воле своей, а потому что таким его создал Господь.
 
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz