[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ·  ]
Обращение к игрокам lineage.if.ua , www.theabyss.ru
SkarabeYДата: Вторник, 30.09.2008, 19:06 | Сообщение # 286
Регент
Группа: Клан Lasombra_тм
Сообщений: 48
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Konsul)
4. Клани які мають історію але по тим чи іншим причинам розпадалися зараз рішили відновити билую мощ
GODS - (la2.ru) - сервер номер 1

Звідки в тебе інфа ?

 
GESSERДата: Вторник, 30.09.2008, 19:14 | Сообщение # 287
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
По поводу пати. Ребят, я не вижу повода для волнения, если вы собирали парти, хотите быть в парти будъте. Но просто вот к примеру если будет человек который не записывался ни в какую парти, и он попроситься к вам в парти, а она у вас будет не полная, вы что разве откажите ему ? Я думаю что нет. Просто мне кажеться что не совсем обязательно делиться на партии, тоесть я думаю что если человек придет и попроситься то его возьмут в партию,даже если он нигде и не записан.Да идея неплохая, организовывать партии так, что бы был и баф и сапорт,НО, поверте,как консул верно заметил,через 45 дней может многое поменяться, а самое главное, что когда мы начнем играть на сервере с партиями тоже может что-то поминяться.
По поводу одевания и ресурсов. Я считаю что правильным будет придерживаться системы которая заключаеться в том что
1 Ты все ресы кидаешь в кб,кидаешь определенный налог в аденах, который будет уходить на оплату кх, либо покупку шмотки какой-то.И смиренно ждешь своей очереди в одевании. ДА. Многи скажут сейчас "итить так мы этой очереди будем ждать как нового прешествия",и вы будете правы, но не в той ситуации если кмом будет Синдарин. Я не знаю для кого здесь важно мое мнение, и многие ли меня помнят с ифа, но я совершенно спокойно говорю что при Синдарине такого не будет, и не было. К сожалению доказать вам это иным способом кроме веры(если такая имееться) в мои слова я не могу. В любом случае, если вы увидите что что-то не так в одевании, все свои возражения вы выложите на форуме, и если вы на них не найдете целесообразный ответ, то вольны будете поступать так как захотите.
Просто поймите, собрать все в кучу, а потом из этого купить нескольким людям что-то это намного быстрее чем каждый пусть даже в 9 человек будет одеваться сам. Да и бывают люди, среди вас надеюсь таких нет, когда пол клана бегает в девоушене, а человек уже 4!!!!! кармин точит на 4 и разламывает. А он сам одеваеться, и сказать ему впринципе кривого слова нельзя верно ? Он ведь сам одеваеться, только отношение к такому человеку, согласитесь, не очень.


Даже легкое движение,видел чей-то глаз.Чьи-то уши самый дальний, слышали россказ. И когда натанет время платы по счетам,покаяние не поможет вам.
 
MardukДата: Вторник, 30.09.2008, 19:17 | Сообщение # 288
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Konsul)
ачив слово в Сіндаріна пості або навіть мардука щоб йшли примусово до того чи іншого ?

Мардук с большой буквы angry
 
kfhtcДата: Вторник, 30.09.2008, 19:40 | Сообщение # 289
500 000 сообщений
Группа: Пользователь
Сообщений: 788
Репутация: 8
За победу в конкурсе За флуд За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote (GESSER)
Я не знаю для кого здесь важно мое мнение, и многие ли меня помнят с ифа

я помню твой красний ник happy насчет синдарина то поживем увидем smile



1.8 GHz Core 2 Duo|2.5 GB Ram|120 GB HDD|GeForce 8600M GT|Dell Inspirion 1520|
 
MardukДата: Вторник, 30.09.2008, 19:51 | Сообщение # 290
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote
3. - Малоорганізовані середнячки
В кращому випадку таким стане один з наших кланів на більше в ближчі 1-2 роки ніхто з нас неспроможний і це треба добре зрозуміти.

если ты так щитаешь, то зачем так паришься изза конст патей и прочего...
ЗЫ ваши "зерги" тоже когдато были "Малоорганізовані середнячки" но при желании стали тем кем есть...
 
KonsulДата: Вторник, 30.09.2008, 19:54 | Сообщение # 291
Silver Angel
Группа: Администраторы
Сообщений: 1553
Репутация: 17
Тот кто с нами с самого начала За хорошую репутацию За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Quote (Marduk)
если ты так щитаешь, то зачем так паришься изза конст патей и прочего...
ЗЫ ваши "зерги" тоже когдато были "Малоорганізовані середнячки" но при желании стали тем кем есть...

Я не мечтаю а вижу то что есть,, для организованности чтоб достич и силы там написано 1-2 года, а если непаритса щас с констами то и вовсе ниче не светит ибо у остальных они будут.


 
MardukДата: Вторник, 30.09.2008, 21:04 | Сообщение # 292
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
я не собираюсь розводить демогогию, просто по факту у нас совсем разные взгляды на постороение и розвитие клана (с тобой Консул), да и мои никогда не пойдут к тебе, так как и твои ко мне, посему максимум что из нас получитса это союзники, но не клан (и это при условии что все будут на одном сервере)... С Синдарином похожая история, но в отличии от моего соотношения с Консулом, у нас с Синдарином совпадает множество мыслей по поводу кланов... Но как не крути его не пойдук ко мне, а мои к нему, поскольку не верят/не знают/ хотят своего КМа...
 
ILLIDANДата: Вторник, 30.09.2008, 21:34 | Сообщение # 293
Архиепископ
Группа: Black Hands
Сообщений: 292
Репутация: 10
Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю Те кто с нами больше года
Статус: Offline
прочитав цей весь флуд! ледве осилив! я лишаюсь з консулом і сіндаріном до кінця(агітацію не пропонувати)!
моя пропозиція до інших кланів! не треба відмазуватися шо у вас свої плани як нагнути руофф на серверах 3-5! в мене чогось думка шо ви не витримаєте конкуренції на 1 серві! наш клан не боїться конкуренції бо ми ріал організовані і воювали разом не один рік! це моя думка! думаю той хто хоче тут розборки мутити знає де двері?
на рахунок нейтральної політики! проти! якшо будем ні риба ні мясо нас тупо з гавном змішають! і на рахунок союзників чи ворогів! якшо ми будемо на 1 серві 3 клани в алі тоді ми будем іти 1 курсом
якщо ми будемо дружніми кланами але не в алі то буде така ситуація що хтось когось пеканув чи нюкнув випадково! тоді вар кидається зразу і ніхто нічо не рішає(хто кого перший нюкнув)
якшо ми будемо воювати один проти одного я вже знаю хто виграє війну думаю і решта тоже


 
FafnerДата: Вторник, 30.09.2008, 21:48 | Сообщение # 294
Кардинал
Группа: Пользователь
Сообщений: 384
Репутация: 0
За помощь новичкам За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote
По поводу одевания и ресурсов. Я считаю что правильным будет придерживаться системы которая заключаеться в том что
1 Ты все ресы кидаешь в кб,кидаешь определенный налог в аденах, который будет уходить на оплату кх, либо покупку шмотки какой-то.И смиренно ждешь своей очереди в одевании. ДА. Многи скажут сейчас "итить так мы этой очереди будем ждать как нового прешествия",и вы будете правы, но не в той ситуации если кмом будет Синдарин. Я не знаю для кого здесь важно мое мнение, и многие ли меня помнят с ифа, но я совершенно спокойно говорю что при Синдарине такого не будет, и не было. К сожалению доказать вам это иным способом кроме веры(если такая имееться) в мои слова я не могу. В любом случае, если вы увидите что что-то не так в одевании, все свои возражения вы выложите на форуме, и если вы на них не найдете целесообразный ответ, то вольны будете поступать так как захотите.
Просто поймите, собрать все в кучу, а потом из этого купить нескольким людям что-то это намного быстрее чем каждый пусть даже в 9 человек будет одеваться сам. Да и бывают люди, среди вас надеюсь таких нет, когда пол клана бегает в девоушене, а человек уже 4!!!!! кармин точит на 4 и разламывает. А он сам одеваеться, и сказать ему впринципе кривого слова нельзя верно ? Он ведь сам одеваеться, только отношение к такому человеку, согласитесь, не очень.

Гессер, при всій моїй повазі до тебе, я НЕ можу погодитися із таким "розподілом" речей, ресів, реців, частин, аден...
Не можна ставити у порівняння систему кланів із ІФу чи ще якогось ФШ, проти системи організації, яка перевірялася на ПРОТЯЗІ 8 років на офіційних л2 серверах, і визнана КРАЩОЮ із наявних.

ІФ,Матриця, Алькар,Абус - і Руоф - це ІНША гра. Це інша система гри. Це інше комюніті та онлайн. Це інший процес експу, інший ринок. Інше відношення адміністрації.

Коли всі скидують реси у кб - що ж ми маємо: у кб зосереджуєтся 10к стему, 15к коалу, але всього 200 соп... і що можна зробити із таким "контингентом" ресів? smile чекати, поки не назбираєтся вдосталь сопів, кл, молдів, енрії, асоф, тонсу, щоб крафтити речі? але ж процес очікування може зайняти довгий період... Що робити бідолашному КЛу із наростаючою кількістю стемі та коалі(наприклад) і дефіцитом сопів? він не може нічого скрафтити, хоч весь клан відчайдушно кидає ресурси, люди не мають у себе в розпорядженні нічого, з чим вони можуть вийти на ринок - все забирає клан. Яка логіка такого розподілу? dry
на рахунок адени, які всі кидають - це ще гірше. Подумайте, які можуть бути махінаці, коли у клані 100 людей, КЛ що всіх перепитає, чи ти кинув адено до кб? і так кожного тижня... а не буде перепитувати - почне кількість податку зменшуватися, знайдутся "розумники", і саме основне ніяк не доведеш що вони не кинули аден чи ресів.

Яка ж ситуація у світі? є КЛ. є ПЛ. ПЛ одягає паті, при чому, зовсім не обовязково все скидати йому, досить щоб він був укурсі що є у людей, чого немає, що треба дістати. Адени ,які йдуть на КХ - паті лідер збирає безпосередньо у своїй паті, а потім вже віддає всі адени КЛу в руки.

Люди, маючи ресурси у себе на руках, при правильному підході можуть одягтися набагато швидше самі, ніж коли ті самі сресурси будуть у кб.
Такий приклад: КЛ - А, мембер1 клану В, мембер 2 клану - С. Мембер 1 і 2 кидають все КЛу, який буває у грі по 4 години на добу. КЛ, ніби і хоче щось зробити ,але що ж він встигне, коли йому і кач треба ,і на ринку поторгувати, і організаційні питаня вирішити, і клан одягати... прихолдится чимось жертвувати. Кач - не можна, скоро осади ,вар насідає, експ треба. Організація - понад усе, там залагодити суперечку, тут порадити сокланові, там переговорити про вступ нового члена. ОТ і спливають непомітно ці 4 години...

а де ж моніториг ринку, де хвалене одягання клану, запитаєте ви?) а його немає, не тому що КЛ не хоче, у НЬОГО НЕМАЄ ФІЗИЧНОЇ МОЖЛИВОСТІ бути у грі більше. а у той же час, мембер клану 1 може мати цілодобово чара на трейді на компі дома, 2 акк може грузити на трейд із роботи, але ж толку йому грузити їх, якщо вони пусті, якщо він все що дістає - віддає КЛу, який нічог оне може встигнути? sad

у той же час, мембер клану2 частину віддає ресів у КБ ,а частину перекидає на твінка і ним торгує на афк трейді собі... поки КЛ нарешті про нього згадає, і до нього дійде черга по одягу - він мб про всяке око візьме те що йому видадуть, той топ В грейд, потім ніби сяде офіційно в Гірані і через тиждень гордо красуватимется в клані у ТОП А. І всі будуть дивуватися, як такий непомітний чоловік, зміг за тиждень перетворити топ В на топ А? ніхто ж не знає, що цьому передувала грунтовна підготовча робота...

А мембер1 бігатиме і далі у тому, що йому видадуть, тому що і далі здаватиме все що заробляє у КБ, і весь його можливий 24/7 онлайн нікому не цікавий, тмоу що він працює на клан, все чесно, КЛ задоволейний, у кланіпорядок, задоволені труреал-лайфери із онлайом по 2 години, задоволені нагібатори ,які кричать що ми представляємо клан у варах, нам давайте шмот і епік першими, але ж ніхто не думає, що все то і тримаєтся, на таких сіреньких людях ,які по чесному гнуть горб нічого не підозрюючи, одягаючи фактично за свій рахунорк весь клан...

Я намагався хоч якось показати, у чому перевага конструкції кланів по конст паті, і загального вьсого. як то кажуть: те що всіх - те нічиє.
Якщо врешті решт, мені ви недовіряєте, вважаєте що це чергові слова юного маразматика, послухайте хочаб Консула, який намагаєтся довести аналогічне...

Питання на засипку: скілкьи людей, у клані Злодія і Мардука, хочаб ОДИН раз заходили на офіційні ЕУ/НА сервери? хто хочаб має поняття, що таке ринок Гірану(не той що на Абусі, Алькарі і тд), що таке грамотне планування клану, що таке врешті решт КАЧ на 76+ лвл? wink

З повагою, Fafner


Здобудеш українську державу, або загинеш в боротьбі за неї.
Героями не народжуются. Героями ПОМИРАЮТЬ...


Сообщение отредактировал Fafner - Вторник, 30.09.2008, 21:49
 
kfhtcДата: Вторник, 30.09.2008, 22:03 | Сообщение # 295
500 000 сообщений
Группа: Пользователь
Сообщений: 788
Репутация: 8
За победу в конкурсе За флуд За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote (Marduk)
да и мои никогда не пойдут к тебе, так как и твои ко мне

небудь уверен...
фаф слишком тяжело читается sad



1.8 GHz Core 2 Duo|2.5 GB Ram|120 GB HDD|GeForce 8600M GT|Dell Inspirion 1520|
 
OrphyДата: Вторник, 30.09.2008, 22:16 | Сообщение # 296
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Пропоную валити на 2 сервер, він не не перший нагібаторський, і не останній полупустий.

Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
DaRk1Дата: Вторник, 30.09.2008, 22:19 | Сообщение # 297
Низший
Группа: Пользователь
Сообщений: 32
Репутация: 0
Статус: Offline
+1 до Орф1

x3 4to tyt pisat -_-
 
FafnerДата: Вторник, 30.09.2008, 22:21 | Сообщение # 298
Кардинал
Группа: Пользователь
Сообщений: 384
Репутация: 0
За помощь новичкам За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Quote
фаф слишком тяжело читается

я не філолог sad
Quote
Пропоную валити на 2 сервер, він не не перший нагібаторський, і не останній полупустий.

Орфі, 2 сервер на НА офі був Зігхард, онлайн опускався до 600 людей... це тобі по щось говорить? wink


Здобудеш українську державу, або загинеш в боротьбі за неї.
Героями не народжуются. Героями ПОМИРАЮТЬ...
 
OrphyДата: Вторник, 30.09.2008, 22:24 | Сообщение # 299
Angel of Light
Группа: Модераторы
Сообщений: 1915
Репутация: 12
Почётный пользователь Тот кто с нами с самого начала За неплохую репутацыю За хорошую посещаемость на форуме Ветеранам форума Те кто с нами больше года
Статус: Offline
Мм, карочь буде видно. Я вмиваю руки. Робіть що хочете.

Мій статус
Щоб дізнатись чи я є в асі, щолкни по цій ссилці.
 
FafnerДата: Вторник, 30.09.2008, 22:35 | Сообщение # 300
Кардинал
Группа: Пользователь
Сообщений: 384
Репутация: 0
За помощь новичкам За хорошую посещаемость на форуме
Статус: Offline
Програма підтримки кланів адміністрацією
Для лідерів кланів та алі, може бути цікаво.


Здобудеш українську державу, або загинеш в боротьбі за неї.
Героями не народжуются. Героями ПОМИРАЮТЬ...
 
Поиск:

Antanta © 2006-2024 Хостинг от uCoz